טלה 21/3-19/4
Starתחזית שנתית 01/01/2020 - 31/12/2020:הורוסקופ מזל טלה 2020 -

התחזית השנתית מבוססת על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לאמצע דצמבר 2020 בבית הקריירה. הדבר יסייע לכם להתקדם ולשפר את הסטאטוס המקצועי והחברתי. בתקופה זו יתכנו יותר הזדמנויות בתחום הקריירה או לפחות פריצת דרך משמעותית. זו בהחלט התקופה לחשוב או אפילו להתחיל בדרך חדשה אולי לצאת לתקופה מסוימת לחו"ל.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2020 את מסעו בבית הקריירה והתדמית הציבורית, מיקום שלא יעשה לכם את החיים קלים יותר אלא ידרוש מכם להיות יותר רציניים ומוכנים לקחת יותר אחריות על עצמכם. הצלחה דרך עבודה קשה. עם זאת הוא יתגמל את מי מבינכם שכבר השקיעו, טרחו ועמלו קשות על התמקצעות ובניין קריירה. להם צפויה הצלחה קרייריסטית וקבלת תפקידים אחראיים ומכובדים, הדבר נכון גם למי שנהג ביושר ובהגינות, אולם למי שרימה, שיקר או סתם זלזל במחויבויות מיקומו של סטורן עלול לגרום "לנפילה" במעמד ואף להביא לפיטורין.

גם פלוטו ימשיך השנה את מסעו הממושך בבית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם: המוטו המרכזי שלו הוא לחזק את החוסן המקצועי שלכם ואת תדמיתכם הציבורית. עם זאת פלוטו יכול להרוס את הדברים שנבנו בצורה לא נכונה וזאת כדי לבנות אותם מחדש בצורה יציבה וחזקה יותר. על כן אל תפחדו השנה משינויים. אמנם, לפעמים זה עשוי להתחיל בבשורות לא נעימות, אולם בסופו של דבר זה אמור להביא לכם לשינוי חיובי.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך השנה את מסעו בבית הכספים, מה שיכול להביא לכם הזדמנויות או רעיונות לא שגרתיים או אולי הצעות מפתיעות שישפיעו על התחום הפיננסי.

הורוסקופ יומי בטלפון