טלה 21/3-19/4
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי - אורנוס שהה במזלכם ב-7 השנים האחרונות, ועשה אתכם מאוד מהפכניים, אסרטיביים, ובמיוחד רגילים לסמוך רק על עצמכם. עבורכם שאתם תמיד רגילים להיות בשליטה ומובילים זו עלולה להיות שנה לחלוטין לא ברורה. פתאום קורים לכם דברים גורליים בלתי צפויים שקשה לכם להתמודד עמם. זה בשל נפטון ויופיטר בקשת. פתאום דברים שהאמנתם בהם ונלחמתם עליהם, מתגלים אולי כלא הכי אמינים. במיוחד לגבי אנשים אשר סמכתם עליהם בעבודה.

מבחינת חודשים -
בינואר-פברואר - כוכב מרס ישהה במזלכם וייתן לכם תנופה רבה ואמביציה. תרצו לשנות הרבה במיוחד בעבודה או את העבודה. היזהרו שלא להיות נמהרים מדי. פברואר ומרץ הם חודשים מוזרים. מצד אחד קידום כלכלי ומצד שני במיוחד במרץ תחושת אי וודאות ורגישות נפשית.
חודש 4 ו-5 הם חודשים של הרבה תקשורת, עניין עם אחים ואחיות ולימודים.
חודש 7 קשה במקצת בשל ענייני משפחה, התעסקות עם הורים, ובמידה וגרים עימם רצון לעזוב. להיזהר שלא להיקלע למריבות.
חודש 8 הוא הרומנטי מחודשי השנה, וחודש 9 צורך לשמור על בריאות, עם גם המון מסירות לאחרים.
חודש 9 הוא קצת מוזר כי זה חשבון נפש עד כמה אני נותן בזוגיות ועד כמה מקבל.
בכל אופן יש התנגשות בין הקריירה לזוגיות. סוף השנה תוקדש לחשבון נפש עמוק של מה באמת חשוב לנו.


אהבה וזוגיות - עבור הטלאים זו שנת הישגים וקריירה ואין בה הרבה מקום לזוגיות או לרומנטיקה. יש רצון לחופש, נסיעות אפשרויות לחו"ל, והמון השקעה בהישגים אישיים. יש מצב ששנת 2018 הייתה רצופה משברים רגשיים במיוחד בחודשי הקיץ, ולכן יש רצון יותר למנוחה ואולי ייתכנו קשרים בלתי מחייבים.

כלכלית - פברואר מרץ אפריל הם כבר חודשים יותר יציבים מבחינה כלכלית כאשר מסתמן מקור הכנסה קבוע. עבודה קבועה, או קבלת קביעות. מומלץ לשמור על הקיים ולא לעשות שינויים כלכליים כולל עזיבת מקום עבודה ממאי ועד אוקטובר. כסף יגיע ממקור הכנסת קבוע, ולא להתפתות לסיכונים והימורים נוסח בורסה וכו'.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בבית שקשור בלימודים, נסיעות ארוכות והרחבת אופקים, לכן שנת 2019 מוצלחת מאוד לאלה הלומדים במוסדות ההשכלה הגבוהה, למשפטנים או לאלו מבניכם שיהיו מעורבים בענייני צדק ומשפט. מיקומו של יופיטר יסייע לכם בתכנון תכניות לטווח הארוך, ידרבן אתכם לגלות יותר פתיחות לחידושים ולהשתחרר מרעיונות ותפיסות עולם מיושנות.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2019 את מסעו בבית הקריירה והתדמית הציבורית, מיקום שלא יעשה לכם את החיים קלים יותר אלא ידרוש מכם להיות יותר רציניים ומוכנים לקחת יותר אחריות על עצמכם. עם זאת הוא יתגמל את מי מבינכם שכבר השקיעו, טרחו ועמלו קשות על התמקצעות ובניין קריירה. להם צפויה הצלחה קרייריסטית וקבלת תפקידים אחראיים ומכובדים, הדבר נכון גם למי שנהג ביושר ובהגינות, אולם למי שרימה, שיקר או סתם זלזל במחויבויות מיקומו של סטורן עלול לגרום "לנפילה" במעמד ואף להביא לפיטורין.

גם פלוטו ימשיך השנה את מסעו הממושך בבית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם: המוטו המרכזי שלו הוא לחזק את החוסן המקצועי שלכם ואת תדמיתכם הציבורית. עם זאת פלוטו יכול להרוס את הדברים שנבנו בצורה לא נכונה וזאת כדי לבנות אותם מחדש בצורה יציבה וחזקה יותר. על כן אל תפחדו השנה משינויים, אמנם, לפעמים זה יחל בבשורות לא נעימות, אולם בסופו של דבר זה אמור להביא לכם לשינוי חיובי.

אוראנוס כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך השנה את מסעו בבית הכספים, מה שיכול להביא לכם הזדמנויות או רעיונות לא שגרתיים או אולי הצעות מפתיעות שישפיעו על התחום הפיננסי. 

הורוסקופ יומי בטלפון