גדי 22/12-19/1
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי - השנה היא השנה שלכם, כי שבתאי מבקר במזלכם ואתם תחושו את האחריות וההתמודדות שהוא מבקש לקחת מכם. מאוד תרצו להגיע להישגים אישיים ולהוכיח עצמכם ונשאלת השאלה לאיזה כיוון.
מצד אחד אתם מוערכים ומקובלים חברתית (נפטון בדגים בבית 3, ומצד שני יופיטר בקשת בבית תת ההכרה שלכם "משגע אתכם").
מצד שני אתם נושאים עמכם חלומות כמוסים אותם רציתם לממש מזמן של חופש, חלומות, אידיאלים וכו', כי בשנה הקודמת 2018 עשיתם המון מבחינה חברתית.
זו שנה של להוכיח עצמכם ולממש משאלות ולא ליפול תחת הנטל של קשיים מאוד אישיים של איך "אני עושה דברים".

מבחינת חודשים בשנה - חודשי ינואר פברואר יש סיכוי או לסכנה של מעברי דירה בלתי צפויים. לאלה הצעירים יש רצון עז לעזוב את בית ההורים ולהתנתק, ואם כן אז כדאי לעשות זאת בינואר פברואר. אפשרי גם נסיעות לחו"ל. מרץ אפריל הינם חודשים של הצלחה ועשייה חברתית ושל פרסום ותקשורת.
חודשים יולי ואוגוסט הם חודשים מאוד רגשיים. אפשרי שם ניגודים ומריבות במיוחד ביולי בשל מרקורי בסרטן.
מאוקטובר ועד סוף השנה צפוי קידום בקריירה וגם השינויים המיוחלים.


אהבה וזוגיות - לאלה מכם שאינם בזוגיות הרי שזה לא השנה שלכם, כי תהיו מאוד עסוקים בעשייה חברתית ובתקשורתית. וזה כן שנה להיכרויות חברתיות ויותר לידידות.
לאלה מכן שיש מערכת זוגית, עלול להיות קצת קשיים רגשיים בשל שבתאי שמקשה עליכם ואז אולי אתם עסוקים ואין לכם זמן לבן הזוג. גם יש אולי קשיים במשפחה כמו עם הורים וקרובים. לכן זה גם לא שנה לפרידות או גירושין. זה גם שנה של המון הקרבה לבני זוג ולבני משפחה.

קריירה - זה שנה של יותר פשרות ולשמור על הקיים. גם אם יש חלומות לשנות או לפרוץ לכיוונים חדשים הרי שזה לא קורה בשנה זו.
כדאי להשקיע בלימודים לנפש ואם לשנות קריירה אז רק למען דברים חדשים שאוהבים. אחרת אין טעם סתם לשנות לסוג עבודה דומה, ולכן כדאי להישאר בעבודה אם היא נוחה ולהקדיש ללימודים והתפתחות אישית.

כלכלי - יש להיזהר מהוצאות כספיות בלתי צפויות, כי עברתם שנה קשה ב-2018 והנה כרגע תהיה רווחה עד אפריל שאלה חודשים טובים כלכלית וגם סוף 2019.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בבית מצולות הנפש, ההקרבה ותת המודע. אמנם מיקום זה פחות עוסק בצד החומרי והפיזי של החיים אבל הוא יכול לחזק את רוחכם ואת האמונה הפנימית שלכם ולעודד אתכם לגלות, להתחבר ולנצל נכון את הפוטנציאלים הפנימיים שבכם. מיקום יופיטר יכול גם לדרבן אתכם לחפש משמעות רוחנית שונה, או עמוקה יותר לחייכם ואף לדרבן אתכם למצוא לעצמכם איזו סדנת מודעות.

סטורן שליטכם האסטרולוגי, שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2019 את מסעו במזלכם, מיקום שצריך לעורר בכם חשבון הנפש, שיעודד אתכם להתבגר ולקחת את החיים ברצינות, לקחת יותר אחריות על עתידכם, וזה הזמן לגלות את כישרונותיכם ולפתח את הפוטנציאל שגלום בכם.

גם המשך מסעו של פלוטו בגדי ימשיך לעצב מחדש את חייכם, לנתץ הרגלים ותפיסות עולם ישנות שכבר לא משרתות אתכם ולהעמיד אתכם במגוון מצבים שיעזרו לכם להכיר טוב יותר את עצמכם ובעיקר את התשוקות ששולטות בכם. כמו כן  תוכלו להבין טוב יותר את הכוחות ששולטים בעולם שמסביבכם, בעיקר אלה שפועלים מאחורי הקלעים ובממד הפסיכולוגי.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה לחבר אתכם לתחביבים ולאנשים יוצאי דופן, אך אולי תצטרכו להתנתק מחברים ותיקים. 

הורוסקופ יומי בטלפון