דלי 20/1-18/2
Starתחזית שנתית 01/01/2020 - 31/12/2020:


הורוסקופ מזל דלי 2020 -

כללי - התחזית השנתית מבוססת על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלו שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.
יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2020 בבית מצולות הנפש, ההקרבה ותת המודע. אמנם מיקום זה פחות עוסק בצד החומרי והפיזי של החיים אבל הוא יכול לחזק את רוחכם ואת האמונה הפנימית שלכם ולעודד אתכם לגלות, להתחבר ולנצל נכון את הפוטנציאלים הפנימיים שבכם. מיקום יופיטר יכול גם לדרבן אתכם לחפש משמעות רוחנית שונה, או עמוקה יותר לחייכם ואף לדרבן אתכם למצוא לעצמכם איזו סדנת מודעות.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2020 את מסעו בבית מצולות הנפש, הקרבה ותת המודע, מיקום שיכול לגרום לדכדוך, ביקורת עצמית חריפה ולתחושת בדידות, או צורך בתקופת התבודדות. אולם מסעו של סטרן בגזרה יכולה לסייע לכם לראות את מה שהתעלמתם ממנו, שלא יכולתם או רציתם לראות, ולמעשה הוא יאיר בכם את הרבדים "החשוכים" בעיקר במימד הנפשי והפסיכולוגי. על כן נצלו תקופה זו לטיפול בבעיות, בפחדים ובעכבות שמונעים מכם להתקדם בחיים. אגב מקור חלק מבעיות אלה כנראה בעבר הרחוק ואפילו מהילדות.

גם המשך מסעו של פלוטו בגדי ימשיך השנה לסייע לכם להכיר טוב יותר את המניעים הפסיכולוגים שמניעים אתכם ביומיום וגם לכוחות הפנימיים או לפחדים הסמויים שלכם.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים שהוא גם שליטכם האסטרולוגי,  ימשיך בשנה הקרובה להביא הזדמנויות לשינויי מגורים פתאומי, או להשפיע על היחסים בין בני המשפחה וביניכם. במקרים מסוימים ייתכנו אף הריונות לא מתוכננים.

הורוסקופ יומי בטלפון