דלי 20/1-18/2
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי - בתור דליים אתם מאוד ייחודיים ולא איכפת לכם להיות יוצאיי דופן מבחינה חברתית ובהחלט תהיה לכם הזדמנות לכך במיוחד בארבע החודשים הראשונים של שנת 2019.
האידיאליות הזו עלולה לסחוף אתכם במיוחד מבחינה כלכלית, או שזה יהיה על חשבון עבודה והישגים כלכליים. מצד שני יש לא מעט פחדים ועיכובים (בשל שבתאי בגדי בבית 12 בית תת ההכרה).
בכל אופן בהחלט יש דגש בשנה זו על עשייה חברתית.

מבחינת חודשים בשנה - קשרים חברתיים חדשים ומרתקים נוצרים בחודשי ינואר פברואר. מרץ אפריל יותר תשומת לב לבית, למשפחה ואולי להורים. חודש מרץ במיוחד להיזהר ממצב כלכלי לא יציב.
אפריל עד מאי פופולריות רבה מבחינה חברתית וקשרים אפילו רומנטיים אבל לא מחייבים. אמצע מאי יוני המון תשומת לב לבריאות, ואולי טיפול בבני משפחה, וגם המון הקרבה בעבודה. יולי הוא חודש קשה מבחינה רגשית יתר רומנטיות, רגש וסכנת אכזבות. חודש אוגוסט ענייני רגש מסתדרים ועולים מדריגה, וזה חודש מצוין להיכרויות חדשות. חודשי אוגוסט ספטמבר ואוקטובר הם מצוינים מבחינת לימודים והתמחויות אולי מטעם העבודה. חודש 11 וט-12 הם חודשים עם דגש על הקריירה ואולי כאן יהיו השינויים המיוחלים.


אהבה וזוגיות - שנה לא רומנטית במיוחד לדליים. הרבה עיסוקים חברתיים, מצב כלכלי מעורפל או לא יציב, כל אלה לא מותירים זמן לאהבה.
מצד שני יש כאן הרבה קשרים חברתיים, ידידויות ואין כאן רצון למעורבות  רגשית וקשר מחייב. בתחילת 2019 יהיה אפילו לקחת פסק זמן ולסיים גם קשרים קודמים שאינם הולמים עוד, כי כל הגישה משתנה. יהיה רצון להכיר בני זוג שהם יותר חברתיים, פתוחים ואוהבי אדם. ההיכרות תהיה יותר דרך מפגשים חברתיים.

קריירה - עברתם שנה לא קלה מבחינת קריירה. יכול להיות שקמתם ועזבתם, או שחשבתם על זה ונתקעתם כאשר אתם בהחלט רוצים לפרוץ למקומות חדשים, כי מיציתם. מה שמפחיד אתכם זה הקטע הכלכלי. אם  שיניתם הרי שעדיין יש אי וודאות ואם  לא אז אתם חוששים שלא תסתדרו כלכלית. בקיץ 2019 אתם תפרצו דרך ותעיזו יותר לעשות שינויי קריירה שזה ממש הליכה בכיוונים יחודיים עצמאיים, או יותר לנהל. במידה והנכם עובדים במסגרות הרי שאתם רוצים להביא את הקדמה והמהפכנות ולא תמיד מסכימים עימכם ולכן זה בהחלט אתגרי.

כלכלי - כסף יגיע ממקורות בלתי צפויים במיוחד בחצי השנה הקרובה. אפשרי מתנות, ירושות, זכיות ועוד. מצד שני להיזהר שלא להיכנס לבלבול ואופוריה. לנהוג בתבונה ואז הישגים כלכליים החל מספטמבר 2019.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בגזרה החברתית, מה שעשוי להביא לשיפור הסטטוס החברתי, לפרסום רב ולהזדמנויות ליצירת קשרים עם בעלי אמצעים העשויים לשמש לכם כפטרונים.  כמו כן ייתכן שתחשפו לטכנולוגיות ולנושאים עתידניים, תתחברו למעגלים חברתיים חדשים או תכירו אנשים שיכולים לשמש לכם כקרש קפיצה לעתיד שונה וטוב יותר.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2019 את מסעו בבית מצולות הנפש, הקרבה ותת המודע, מיקום שיכול לגרום לדכדוך, ביקורת עצמית חריפה ולתחושת בדידות, או צורך בתקופת התבודדות. אולם מסעו של סטורן בגזרה יכולה לסייע לכם לראות את מה שהתעלמתם ממנו, שלא יכולתם או רציתם לראות, ולמעשה הוא יאיר בכם את הרבדים "החשוכים" בעיקר במימד הנפשי והפסיכולוגי. על כן נצלו תקופה זו לטיפול בבעיות, בפחדים ובעכבות שמונעים מכם להתקדם בחיים. אגב מקור חלק מבעיות אלה כנראה בעבר הרחוק ואפילו מהילדות.

גם המשך מסעו של פלוטו בגדי ימשיך השנה לסייע לכם להכיר טוב יותר את המניעים הפסיכולוגים שמניעים אתכם ביומיום וגם לכוחות הפנימיים או לפחדים הסמויים שלכם.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים שהוא גם שליטכם האסטרולוגי,  ימשיך בשנה הקרובה להביא הזדמנויות לשינויי מגורים פתאומי, או להשפיע על היחסים בין בני המשפחה ובניכם. במקרים מסוימים ייתכנו אף הריונות לא מתוכננים. 

הורוסקופ יומי בטלפון