דגים 19/2-20/3
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי
כוכב נפטון יושב במזלכם וגורם ללא מעט בלבול אישי. מצד אחד אתם מחפשים את השייכות. לא לריב ולא להיות יוצאיי דופן, אתם אפילו מוותרים על עצמכם. מצד שני זו גם שנה של המון הקרבה מבחינה חברתית ועשייה למען הזולת. בכל מהלך 2018 ניסיתם להילחם על אידיאלים. הייתם רודפי צדק מושבעים. היו שינויים כלכליים, סכנת פיטורין או אי וודאות במקום העבודה.  אין ספק שבשנה זו תחפשו הזדמנויות חדשות מבחינת קריירה ואפשר אפילו "לשבור לגמרי" לכיוונים חדשים.

מבחינת חודשים בשנה
חודש 1 ו-2 הם חודשים טובים מבחינה כלכלית וניתן להגביר יוזמה והכנסות במיוחד לעצמאיים. חודש 3 הוא חודש מורכב כי מצד אחד יש תקשורת ועשייה חברתית ומצד שני יש צורך לא לוותר על העצמיות, וחשבון נפש איפה ניתן הכי לתרום בשל הרטרו של מרקורי בדגים. חודש 4 ו-5 יוקדשו למשפחה וילדים. ייתכנו ביקורים ואירועים משפחתיים. חודש 6 הוא חודש טוב להריונות ולידות, אולי אפילו של נכדים או שמחות משפחתיות. זה גם חודש רומנטי. חודש 7 לעומת זאת עלול להיות חודש של אכזבות רגשיות.
חודשים 8 ו-9 הינם חודשים של המון תשומת לב לבן הזוג, ולמי שאין הרי שאלו עלולים להיות חודשים של חשבון נפש לגבי מה בעצם מחפשים בזוגיות.
חודשים 10 ו-11 הינם חודשים של השלמות לימודים, קשרים ואפילו נסיעות לחו"ל, מימוש של אידיאלים ואפשרות לסיים משפטים שנמשכים עד אין סוף.


אהבה וזוגיות
שנה יותר של קריירה, עיסוקים חברתיים והתפתחות אישית. שנה שלא כל כך מותירה מקום לזוגיות ורומנטיקה. יש הקדשה של המון זמן לזולת ולכן אפשרי שתכירו אנשים שהם "באותו ראש" עמכם, מבחינה חברתית סוציאלית. מצד שני בשל נפטון היושב בדגים יש צורך רגשי עז, ובין כל המחויבויות והעיסוקים, מחפשים פינה רומנטית. לכן אהבה ורומנטיקה עלולים להופיע שלא בזמן במיוחד בחודש יולי 2019. זה עלול "לשבש לכם" את כל התכנון שלכם. אותו דבר עלול להיות לגבי הריון שעלול להיות בלתי צפוי, ולכן כדאי להיזהר.

קריירה
זמן רב אתם חולמים על שינוי קריירה. אולי אפילו לצאת לפנסיה ולהתעסק בכיוונים לגמרי חדשים כי נשחקתם במשך השנים. גם לא רוצים לעבוד כל כך קשה, רוצים אולי לפתח יותר תחביבים, או שחושבים על עבודה בחו"ל. לאלה מכם אשר עוסקים בתקשורת, שיווק או מכירות, הרי שיופיטר כוכב ההצלחה בבית הקריירה שלכם בהחלט יביא לכם עדנה. זה כבר עד חודש 4 של 2019 וגם אחרי חודש 8.

כלכלי
החודשים האחרונים היו קשים מבחינה כלכלית, במיוחד לאלה שעצמאיים. חודש ינואר ופברואר 2019 הם חודשים של תנופה כלכלית רבה מאוד, מעסק או אפילו קידום בקריירה וקבלת דרגה גבוהה יותר. מי שפוטר ימצא עבודה יותר מכניסה בחודשים אלה. שנה לשינויים כלכליים למי שלא מרוצה מעבודתו בעיקר בחודשי מאי ועד ספטמבר. פריצה כלכלית גם מאוקטובר 2019.

יופיטר
כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בבית הקריירה. כאמור, יסייע לכם להתקדם ולשפר את הסטאטוס המקצועי והחברתי. בתקופה זו ייתכנו יותר הזדמנויות בתחום הקריירה או לפחות פריצת דרך משמעותית. זו בהחלט התקופה לחשוב או אפילו להתחיל בדרך חדשה אולי לצאת לתקופה מסוימת לחו"ל.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות
ימשיך בשנת 2019 את מסעו בגזרה החברתית, מיקום יעודד אתכם לחפש להשתייך לאיזו קבוצה שאתם מזדהים עם מטרותיה ובעיקר לשאוף להכרה חברתית. חלק מכם עשויים להיפרד מחברויות שמיצו את עצמם ולחפש חברויות חדשות שמתאימות יותר לתקופה זו של חייהם או שתחושו שאתם נאלצים לקבל מחויבויות חברתיות גדולות ממה שהורגלתם, אך קרוב לוודאי שגם יהיה שכר לצידן.

גם המשך מסעו של פלוטו בגדי
ימשיך לסייע לכם להבין מה עושה לכם טוב ומה משמח אתכם. תכניותיכם לטווח הארוך עשויות להשתנות כמו גם ציפיותיכם מהעתיד ויתכן גם שינוי גדול ביחס שלכם לחברות וכתוצאה מכך עשוי להשתנות גם המעגל החברתי שלכם.

אוראנוס
כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה להשפיע על חשיבתכם שתהיה יותר מהירה, יצירתית, ספונטאנית ופתוחה לחדשנות ואולי אף זה גם יגרום לכם להשתנות בצורה קיצונית ופתאומית.

הורוסקופ יומי בטלפון