שור 20/4-20/5
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי - בתור שור אתם אוהבים את היציבות, וגם אתם מאוד רוצים לתת אמון בסביבה ובחברים שלכם. פיתחתם אפילו בשנתיים האחרונות מידה רבה של נאיביות. אולי למדתם לקבל דעות של אחרים ולסמוך עליהם. כל זה עומד להשתנות. יהיה עליכם לצאת מהנאיביות. יהיה עליכם להיזהר מקשרים מאכזבים. מצד שני אתם טיפוסים דון קישוטיים שמובילים מאבקים חברתיים. תצטרכו סבלנות.

מבחינת חודשים -
חודש 1 עד 3 הם חודשים מלאי הפתעות מה שקצת קשה לשור השמרן. להיזהר מהתפרצויות, היסחפות יתר ומבזבוז כספים. אתם עלולים להרגיש כמו הר געש שרוצה לפרוץ. יש לנהוג במתינות. מצד שני יש כבר יוזמות עצמאיות, ובחודש מרץ יש הבנה שלא תמיד צריך לסמוך על אחרים. חודש 4 ו-5 הם חודשים של תנופה ושיפור כלכלי. חודש 6 הוא חודש בו יש להיזהר ממשפטים וחילוקי דעות עם משפחה מורחבת. חודש 7 ו 8 צורך לתשומת לב למשפחה וגם אפשרויות או צורך לעבור דירה. חודש 8 9 הם חודשים של כניסה להריון או שייוולד ילד במשפחה אפשרי גם נכדים, או חתונות של ילדים. חודש 11 12 הינם חודשים מאוד חשובים מבחינה זוגית או שותפויות עסקיות. מצד אחד אפשר לממש בהם זוגיות, ומצד שני להגיע לאמת עד כמה רוצים זוגיות מסוימת. 

אהבה וזוגיות - חוויתם שנה לא קלה ב-2018 בכל מה שקשור לאהבה וזוגיות. אולי אפילו חוויתם פרידה בין יוני לדצמבר. כעת אתם מנסים לעכל את הדברים, ובהחלט השנה נפתח הפתח ליחסים חדשים. כנראה גם שכל הגישה שלכם תשתנה מיתר רצון לתת גם למצב של לקבל. חלקכם עדיין מתרפקים אולי על העבר, וחולמים על הקשר שהיה. מצפים שהשני אולי יצור קשר, כי אתם לא תפנו. היזהרו מלשקוע באשליות כי עלולה להיות לכם התפכחות במיוחד בחודשים של 8 ועד 10, אולי אז תבינו שהאחר כבר המשיך הלאה. גם חודש 3 עם הרטרו של מרקורי בדגים הוא חודש של התפכחות. בקיצור ככל שתסגרו מערכות ישנות כך תצליחו להכיר חדשות, וגם אם לא ב-2019 אז 2020 תחכה לכם בברכה.

קריירה - אתם חולמים אולי להיות עצמאיים או לעשות דברים ייחודיים ולבטא עצמכם, כי כבר נמאס לכם מן השמרנות. בא לכם להתפטר וללכת במיוחד בחודשים 1 ועד 4, אבל זה עלול להיות נמהר מדי. כדאי להקדיש הזמן ללימודים, ולחיפוש עבודה חדשה יותר באמצע שנת 2019. אלה מכם שעצמאיים ומחכים לכספים, למימון, לאישור הלוואות יוכלו לממש זאת כבר בחודשים 1 ועד 4 עם התקדמות יופיטר בקשת ומחודש 8 ואילך. כלומר הרבע האחרון של שנת 2019 הוא טוב לקידום, הצלחה ברעיונות מקוריים ויישום עצמי.
בחודש 11 יש להיזהר משותפים וגם שם עלול להיות פירוד.
 
כלכלי - מדצמבר ועד אפריל מזל מאיר פנים מבחינה כספית, במיוחד לעצמאים, ולאלה שמחכים למימון או הלוואות או כספים אחרים שאמורים להשתחרר ולהגיע להם. כדאי גם לבקש ולסיים ענייני כספים, למשל פיצויים או מענקים עד אפריל. אחר כך זה עיכובים עד אוגוסט.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בבית שקשור לרגשות ולתשוקות העמוקים, להשקעות ולרכוש המשותף, מיקום שיכול להביא לכם הצלחה פיננסית או לפחות להמציא לכם פתרונות לבעיותיכם הכספיות. עם זאת אל תיסמכו רק על המזל, היזהרו מהיסחפות ומהרפתקנות פיננסית. בתחום האינטימי דווקא מומלץ להיות נועזים יותר וזה הזמן לגוון ולממש את הפנטזיות שלכם מפעם לפעם בצורה יצירתית.

כוכב סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2019 את מסעו בבית הרחבת האופקים, מיקום שאמור לחולל שינויי עצום בתפיסת עולמכם וזה הזמן המתאים לחשוב על לימודי המשך או על שינוי כיוון. חלק מכם עשויים לשקול כעת ברצינות לקחת פסק זמן מחיי היומיום ולצאת למסע הרפתקאות, או לחיפוש עצמי בחו"ל.

גם המשך מסעו של פלוטו בבית הרחבת האופקים יעודד אתכם להמשיך לשנות את תפיסת עולמכם, בכול מקרה, שמרו על פתיחות לחידושים ולרעיונות לא שגרתיים.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה את מסעו במזלכם וזו הזדמנות שלכם לצאת לדרך עצמאית או לעשות מהפך בחייכם.

הורוסקופ יומי בטלפון