תאומים 21/5-20/6
Starתחזית שנתית 01/01/2020 - 31/12/2020:


הורוסקופ מזל תאומים 2020 -

כללי - התחזית השנתית מבוססת על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלו שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לאמצע דצמבר 2020 בבית שקשור בלימודים, נסיעות ארוכות והרחבת אופקים. לכן שנת 2020 מוצלחת מאוד לאלה הלומדים במוסדות ההשכלה הגבוהה, למשפטנים או לאלו מבניכם שיהיו מעורבים בענייני צדק ומשפט. מיקומו של יופיטר יסייע לכם בתכנון תכניות לטווח הארוך, ידרבן אתכם לגלות יותר פתיחות לחידושים ולהשתחרר מרעיונות ותפיסות עולם מיושנות.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2020 את מסעו בבית הרחבת האופקים, מיקום שאמור לחולל שינויי עצום בתפיסת עולמכם וזה הזמן המתאים לחשוב על לימודי המשך או על שינוי כיוון. חלק מכם עשויים לשקול כעת ברצינות לקחת פסק זמן מחיי היומיום ולצאת למסע הרפתקאות, או לחיפוש עצמי בחו"ל.

גם המשך מסעו של פלוטו בבית הרחבת האופקים יעודד אתכם להמשיך לשנות את תפיסת עולמכם. בכל מקרה, שמרו על פתיחות לחידושים ולרעיונות לא שגרתיים. שינוי תודעתי הינו תהליך מתמשך.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה את מסעו במזלכם וזו ההזדמנות שלכם לצאת לדרך עצמאית או לעשות מהפך בחייכם.

הורוסקופ יומי בטלפון