תאומים 21/5-20/6
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי - שנה לא קלה לתאומים כי עלול להיות אי ודאות ודברים בלתי צפויים בשני תחומי החיים החשובים, הזוגיות והקריירה. לכן תצטרכו לגלות יותר גמישות ולהבין שהחיים דינמיים ושזה בסדר להיות במצב של חיפוש ותהייה. זו שנה מצוינת לאידיאליסטיים שבכם, אשר רוצים להעיז לחלום על רעיונות וקריירה חדשה מה שיתממש בשנת 2020.

מבחינת חודשים -
חודש 1 ו-2 הם חודשים של יחסים חברתיים עשירים ועשייה חברתית נמרצת ופופולריות. חודש 3 הוא חודש של מחויבויות, תשומת לב לאחרים וטיפול בענייני בריאות של משפחה. זה במקביל גם לצורך למסירות בעבודה. חודש 5 ו-6 הוא חודש של המון תנופה אישית, תקשורת וביטוי אישי. חודש 6 עד 8 הינם חודשים בהם צריך למתן הוצאות כלכליות, וייתכנו הוצאות על משפחה. מצד שני אלה חודשים בו בכל זאת מרגישים שעובדים במה שאוהבים ויש סיפוק במיוחד לאלה בעלי נתינה לאחרים. חודש 7 הוא אתגרי מבחינה כלכלית. חודש 8 הוא חודש של פרסום, תיקשורת יחסי חברה עשירים.  חודש 9מ הוא חודש של ענייני בית ומשפחה שדורשים תשומת לב. חודש 10 הוא חודש טוב להיכרויות, וגם של לידות או כניסה להריון ותשומת לב לילדים ונכדים. חודש 11 ו-12 הינם חודשים של לפתור בעיות בעבודה, התנדבות,  טיפול באחרים וצורך להשקיע בבריאות.

אהבה וזוגיות - יש תחושת אופוריה ושמחה. יש תחושה של חופש ורצון להינות ממערכות יחסים לא הכי מחייבות. יש המון פתיחות לקשרים חדשים ויש גם הרבה סקרנות. יש רצון להכיר קשרים חדשים, ויש רצון גם לחיי חברה עשירים יחד עם בן זוג, וזה בעיקר בחודשים של 1 ועד 3. אלה מכם אשר נמצאים בהליכי פרידה ירצו לסיים הליכים עד חודש 4 אחרת זה יתעכב להם עד סוף הרטרו של יופיטר שזה חודש 8. אלה מכם שנמצאים בקשרים לא מחייבים או מפחדים להתחייב יצטרכו בין חודש 4 ל-8 להחליט האם הם רוצים להמשיך או להיפרד, ומקרה כזה אפשרות להכיר  או להגיע לקשרים יותר מחייבים בין חודש 8 לסוף השנה.

קריירה - קיים חוסר בהירות במקום העבודה שלכם, ויכול מאוד להיות שבקיץ 2018, התחלפו מנהלים והשתנו נוהלי עבודה. יש מצב להזדמנויות חדשות וקידום עד חודש 6. אח"כ באים חודשים של אעמל רב ומסירות למקום העבודה על חשבון זמן פרטי. כנראה שאתם מאוד אחראיים ומסורים בעבודה. אפשרות לתמיכה כלכלית, הלוואות או מלגות במהלך החצי הראשון של 2019 או מאוקטובר ועד לסוף השנה.

כלכלי - שנה בה צפויים הוצאות כלכליות במיוחד למה שקשור לבני משפחה, למשל לילדים או הורים. צורך בנתינה כספית. עול שעלול להיות לא קל. במיוחד ביוני יולי. לדחות תוכניות כלכליות לשנה אחרי ולא להוציא השנה על קניית בית או שיפוצים. הקלה אחרי יולי 2019.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בבית הזוגיות והשותפויות בתקופה זו יהיה לכם קל יותר ליצור הבנה ולשתף פעולה עם אחרים, בין אם זה בזוגיות או בשותפות עסקית. אמנם אצל חלק מכם זה עשוי להתבטא בהישגיות ובהצלחה בעיקר אצל בני הזוג שלכם, אך קרוב לוודאי שהצלחתם תשמח גם אתכם. גם לפנויים ולפנויות, שבניכם זו תקופה מבורכת בהרבה הזדמנויות למציאת בני זוג שמתאימים לקשר עמוק ומהנה.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2019 את מסעו בבית התשוקות, המיניות, ההשקעות והרכוש המשותף. מיקום זה מעודד גישה חסכנית יותר בניהול הפיננסי השוטף והגברת הזהירות לתחום ההשקעות וגם התייחסות רצינית יותר ליחסים אינטימיים. מכיוון שגזרה זו מסמלת באסטרולוגיה גם טרנספורמציה גדולה בחיים, ויתכן שסטורן יביא שינוי עמוק לחייכם.

גם המשך מסעו של פלוטו בבית הרגשות, התשוקות וההשקעות ימשיך לעצב את עולמכם הפיננסי ותיתכן אולי מהפכה בעולמכם הרגשי.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה את מסעו בבית מצולות הנפש, מה שיכול לעורר אצלכם תקופות של חוסר שקט פנימי שאולי יעוררו בכם צורך להתבודד מפעם לפעם, כדי להפנים את האירועים והתהליכים שתעברו. 

הורוסקופ יומי בטלפון