סרטן 21/6-22/7
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי
בנוסף לזה שהנכם מזל סרטן הרי שציר ראש הדרקון נמצא במזלכם ומביא עימו שינויים גורליים במישור האישי וצורך להתמודד עם מערכות יחסים זוגיות. זה השנה לממשם אבל לא על חשבון החופש האישי. זו גם שנה של מימוש חלומות כמוסים ושל שיתופי פעולה. יש צורך להקפיד על בריאות במיוחד בחודשים אפריל ועד אוגוסט.

מבחינת חודשים
חודשים 1 ו-2 הינם רווי מתח ואקשן בעבודה ומי שעצמאי הרי שהוא יעבוד במרץ רב ויקדם מאוד את עצמו. מי שעובד בתור שכיר שיזהר מפיטורים פתאומיים כי ייקח זמן לעבודה יציבה. חודש 3 הוא חודש של התפכחות מאשליות, רגישות נפשית וצורך להבין מה קורה בריאותית. יתכנו גם אי הבנות ביחסי עבודה ולמי שיש משפטים זה לא חודש הכי טוב. חודש 4 הוא חודש מטורף של הרבה תקשורת אבל גם הרבה חוסר כיוון ואי החלטיות. חודשים 5 ו-6 הם חודשים בהם צריך להחליט מה באמת רוצים ומה אוהבים בתחום זוגיות וקריירה בעיקר. חודש 7 הוא חודש אתגרי מבחינה כלכלית אבל חודש 8 הוא חודש בו יש שיפור כלכלי וקבלת כספים. חודש 9 הוא חודש של התעסקות עם בני משפחה, לימודים ואולי מבחנים וצורך לפתור בעיות משפטיות. בחודש 10 משפחה או הורים מבוגרים גוזלים הרבה תשומת לב. ייתכן גם ענייני בית ולהיזהר מהרבה הוצאות ולהיזהר מקלקולים. חודש 11 וחודש 12 הם חודשים של הריונות, ילדים, או עניינים רומנטיים מאוד משמעותיים בכיוון של מחויבות.

אהבה ורומנטיקה
זו השנה שלכם מבחינת למסד ולהעמיק מערכות יחסים, משנת 2017. זה גם שנה של המון תשומת לב לבן הזוג, וגם שנה של היכרויות גורליות, במיוחד לאלה מכם אשר מחפשים אהבה בוגרת נוסח פרק ב. ייתכן שתגיעו גם למסקנה שהכי טוב זה הישן, המוכר והידוע, ואין טעם למרדף ולחיפוש אחר הבלתי מושג. גם תלמדו להקשיב לשני ולתת עצמכם. זה בעיקר עד חודש 5 בוא שבתאי מהלך בבית הזוגיות שלכם בהילוך ישיר. ברטרו שלו בין חודש 5 ל-10 תצטרכו להיות יותר בחשבון נפש לגבי זוגיות קיימת, או לראות האם אתם הולכים למסד מערכת קיימת. מה שיקרה אחרי חודש 10. בקיצור שנת 2019 היא שנה של העמקה במערכות יחסים. הריונות אפשריים בחודשים 11 ו- 12. או אפילו לידות.

עבודה וקריירה
אתם חשים הרבה בלגן ומתח וחוסר ודאות ב-3 החודשים הראשונים של 2019. יש שינויים מטורפים במקום העבודה שלכם, ואולי אפילו כאוס מבחינת סדרים, התחלפות מנהלים, או שפשוט ייתכן שהתחלתם עבודה חדשה ואתם טרם מוצאים את עצמכם שם. יש מצב שאתם גם לא הכי מרוצים ובא לכם לקום וללכת וקשה לכם בתור בני מזל סרטן כי אתם לוקחים הכל ללב ויש צורך לפעול משכל ולא מרגש. תרגישו כבר יותר בטוחים החל מחודש 8. זו שנה בה אתם תצטרכו להחליט מה אתם יותר מעדיפים. את הכבוד והאגו, או את הדברים האמיתיים והפנימיים אליהם אתם מתחברים רגשית.

כלכלי
נפתחות הזדמנויות חדשות בין דצמבר למרץ. קידום בעבודה למשהו שגם אוהבים וגם יותר כסף. רווח יפה למי שעצמאי. האטה בין אפריל ליולי. אוגוסט ואילך חודשים חזקים מבחינה כלכלית. להיות מתון ולא להיסחף.

יופיטר
כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בבית העבודה והבריאות שלכם, אמור להביא לכם התפתחות חיובית והצלחה רבה בקידום ענייני העבודה, יתכן כי שינויים אלו יהיו כרוכים בנסיעות לחו"ל או בהשתלמות כלשהי. זו תקופה מוצלחת במיוחד, למי שעובד בתחום התיירות או נוסע הרבה לחו"ל וגם לכול מי שלומד ובמקביל גם עובד.

סטורן
שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2019 את מסעו בבית הזוגיות, מיקום שיכול ליצור קשיים בתחום הזוגיות ובשותפויות, בעיקר במקרים בהם מערכת היחסים בעייתית. במקרה זה ייתכן משבר גדול שיפרק בסופו של דבר את המערכת הקלוקלת. לעומת זאת, אצל הפנויים והפנויות שבניכם, זה ידחוף לחיפוש קשר יציב וקבוע ואילו אצל אלה שכבר מצאו לעצמם בני זוג, זה ידחוף למיסוד הקשר.

פלוטו
המשך מסעו של פלוטו בגדי ישפיע על נושא מערכות היחסים והשותפויות ובמקרים מסוימים יתכנו מאבקי כוח.

אוראנוס
כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה את מסעו בגזרה החברתית שלכם, מה שיכול לגרום לתחלופה גדולה, לפעמים גם לא צפויה בקשרים החברתיים שלכם, אולי אף תתחברו לאנשים בעלי מחשבה חדשנית ויצירתית מאוד, או לאנשים בעלי רעיונות מוזרים.


הורוסקופ יומי בטלפון