אריה 23/7-22/8
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי - קשים חייו של האריה בשל בעיות האגו ולכן באיזור יום ההולדת וחודש אחרי להיזהר מפגיעות רגשיות בכבוד. זו שנה רבת ניגודים. תחושה מאוד חזקה של פריצת דרך לכיוונים חדשים מבחינת קריירה, אבל פחד משינוי. (אורנוס פורץ לבית הקריירה אבל השבתאי נמצא בבית הבריאות ויחסי העבודה).

מבחינת חודשים -
ויכוחים, פרסום נסיעות לכל והמון מרץ בחודשים 1 ו-2. חודש 3 הוא בעייתי בעבודה, ויש לחשוב מחוץ לקופסא, סכנה של פיטורין או עזיבה כי נמאס. חודש 4 המון כריזמה, פרסום ויחסים חברתיים. חודש 5 ועד 8 חודשים מופנמים. התעסקות עם העבר, חזרה לזיכרונות וסכנת מצבי רוח. מצד שני הרבה מרץ, והמון התלהבות רומנטית ואפילו היכרויות מפתיעות בחודש 8. חודש 9 שיפור כלכלי אחרי עבודה קשה. חודש 10 קשרים משפחתיים לימודים, השתלמויות והרבה תקשורת.
חודשים 11 ו-12 התמודדות עם העבר, התעסקות עם ענייני משפחה ובית, רצון להתחבר לשורשים רגשיים עמוקים.


אהבה וזוגיות - עבור האריה זו שנה מאוד רומנטית. עלול להיות כאן היסחפות אחרי קשרים רומנטיים מרובים, או מצב של להתאהב באהבה בשל יופיטר בקשת בבית הרומנטיקה. יהיה צורך להירגע בחודשים 4 ועד 8 בשל הרטרו של כוכב זה. יש להיזהר מהריונות פתאומיים ולמבוגרים ביניכם יכול להיות שילדים יפתיעו עם בשורות הריון או עם לידת נכדים בעיקר בקיץ. זאת שנה לבילויים, לכיף ולרומנטיקה ולא למיסוד של קשר.

עבודה וקריירה - תחושת נמאס. תחושה שהנה כבר חייבים לעשות שינוי אחרי שנה מאוד קשה בחצי השני של 2018. צ ורך להילחם בשמרנות או בשגרה במיוחד עד חודש 8. בין חודש 2 ל-8 יציאה לדרך עצמאית ואולי אפילו עזיבת עבודה. מי שעזב ולא עובד, עלול להיות תקופה אתגרית במציאת עבודה חדשה מחודש 8 ועד סוף השנה.

כלכלי - אתה מזל מאוד שפאתן שהולך על מותגים ורוצה לחיות "בלארג'". זה לא מה שיקרה השנה עבורך מבחינה כלכלית. יש לנהוג ברצינות וצניעות. במיוחד מה שנוגע להלוואות, מענקים, פיצויים וכו'. יש תוכניות רבות, אבל את ההשקעות הרציניות כדאי לעשות רק ב-2020.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בבית הרומנטיקה, הילדים, היצירתיות והנאות החיים, מה שיגביר בכם את היצירתיות, ישפר מאוד את מצב הרוח וידרבן לשדרוג עצמכם והופעתכם ויכול גם לבשר על התרחבות קרובה של המשפחה. בעיקר יתרום הדבר, לרענון חיי החברה והאהבה שלכם, שקרוב לוודאי שיהיו תוססים ועשירים יותר בהיכרויות חדשות. לפנויים ולפנויות שבניכם, הפופולאריות שלכם תגבר ובוודאי לא תשתעממו או שתחסרנה הצעות לחיזור.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2019 את מסעו בבית העבודה והבריאות לכן השנה יתוגמלו אלה מביניכם שהתאמצו יותר בשנה שחלפה והפגינו חריצות, דייקנות ומקצועיות. לעומת זאת מי שיתהולל, קרוב לוודאי שיקרא לסדר.

גם המשך מסעו של פלוטו ישפיע השנה בעיקר על גישתכם לעבודה.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה לעורר חוסר יציבות בתחום הקריירה ואולי אתם לפני שינוי לא צפוי. 

הורוסקופ יומי בטלפון