אריה 23/7-22/8
Starתחזית שנתית 01/01/2022 - 31/12/2022:


הורוסקופ מזל אריה 2022 -

 

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.


יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד אמצע חודש יוני 2022 בבית שקשור לרגשות ולתשוקות העמוקים, להשקעות ולרכוש המשותף, מיקום שיכול להביא לכם הצלחה פיננסית או לפחות להמציא לכם פתרונות לבעיותיכם הכספיות. עם זאת אל תסמכו רק על המזל, היזהרו מהיסחפות ומהרפתקנות פיננסית. בתחום האינטימי דווקא מומלץ להיות נועזים יותר וזה הזמן לגוון ולממש את הפנטזיות שלכם מפעם לפעם בצורה יצירתית. מעברו של יופיטר באמצע יוני למזל טלה ולבית הרחבת האופקים הוא זמן נהדר לאלה הלומדים במוסדות ההשכלה הגבוהה, למשפטנים או לאלו מבניכם שיהיו מעורבים בענייני צדק ומשפט. אולם, לקראת סוף אוקטובר ישוב יופיטר לבית שקשור לרגשות ולתשוקות העמוקים, להשקעות ולרכוש המשותף.


סטורן - שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח בשנת 2022 בבית הזוגיות, מיקום שיכול ליצור קשיים בתחום הזוגיות ובשותפויות, בעיקר במקרים בהם מערכת היחסים בעייתית. במקרה זה ייתכן משבר גדול שיפרק בסופו של דבר את המערכת הקלוקלת. לעומת זאת, אצל הפנויים והפנויות שבניכם, זה ידחוף לחיפוש קשר יציב וקבוע ואילו אצל אלה שכבר מצאו לעצמם בני זוג, זה ידחוף למיסוד הקשר.


אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנת 2022 לעורר חוסר יציבות בתחום הקריירה ואולי אתם לפני שינוי לא צפוי.


המשך מסעו של פלוטו בגדי ימשיך להשפיע השנה על גישתכם לעבודה.

 

השפעת מיקומו של כוכב מרס עליכם במהלך 2022:

 

מרס בקשת - עד 24 בינואר 2022 : תקופה נהדרת לבילוי, לקבלת חשיפה ופרסום, לשיפור הכושר הגופני, להשתתפות בתחרויות, לחיזורים ולאהבה. מצד שני נטייה לנהנתנות, הגזמה, בעיות משמעת, קושי בקבלת מרות.

 

מרס בגדי – 24/1 – 6/3 -  תקופה שדורשת חריצות ומעודדת התעקשות בהשגת את המטרות בעבודה. בתקופה זו צריך לשים את ענייני העבודה לפני ההנאות והבילויים. זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות.זמן שעלול להיות  גם מסוכן מבחינת תאונות או פציעות אחרות ולכן צריך להקפיד יותר בנוהלי הבטיחות.

 

מרס בדלי – 6/3 – 15/4 : אם אתם לא מספיק רגישים לזולת, הרי שתקופה זו תיתכן מתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה. כמו כן עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. לכן בזמן הזה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר. לעומת זאת לפנויים ולפנויות שבניכם יהיו יותר הזדמנויות להיכרויות ולהתחלת מערכת זוגית.

 

מרס בדגים – 15/4 – 25/5 : תקופה בה ייתכנו מאבקים על שליטה ברכוש משותף. תיתכן גם מיניות מוגברת. זמן לא מוצלח לקבלת הלוואה או להיכנס להשקעות חדשות.

 

מרס בטלה – 25/5 – 5/7 : תקופה שמעודדת חיפוש ריגושים, הסקרנות גוברת ואתם תגלו צמא ליידע ולכן זהו זמן טוב לחפש קורס, לימודים או השתלמויות. גם טיולים ונסיעות יעניינו אתכם בתקופה הזו יותר ואתם גם עשויים ליצור קשרים עם אנשים שבאו מחו"ל. עם זאת, חשוב להיות זהירים יותר ולא לקחת יותר מדי סיכונים.

 

מרס בשור – 5/7– 20/8 : תקופה בה יהיה לכם את הצורך להוכיח את עצמכם, במיוחד אם אתם מזדהים עם הפרוייקט שאתם עוסקים בו. בתקופה זו תעבדו קשה במיוחד אבל זה בוא ממכם . בכול מקרה עדיף שתמצאו פרויקט שתוכלו לקחת על עצמכם בצורה עצמאית ולא בצוות. כמו כן, יהיה לכם את היכולת בתקופה זו להרשים יותר את האנשים והממונים עליכם. אולם עלולים להיות מאבקים וקשיים עם דמויות אוטוריטטיביות בחייכם כגון: הורים, בוסים ואף עם מוסדות ממשלתיים – אבל זה יקרה רק אם תהוו איום עבורם, לכן רצויי שתמצאו את הדרך לעבוד ולהתייחס עליהם בהבנה ושיתוף ואל תדרכו על אחרים, רק אז הם יעשו רבות כדי לעזור לכם.

 

מרס בתאומים – 20/8 – 25/3 2023: תקופה שבה תהיו מכוילים על עתידכם ולכן מומלץ שתפעלו בצורה שתבטא את השאיפות העתידיות שלכם. זה זמן גם לחבור לעבודת צוות או ליצור מיזוגי כוחות בכל התחומים כדי להוציא לפועל בצורה הטובה ביותר את תוכניותיכם. כדי להצליח יהיה עליכם למצוא את האיזון בין הצרכים שלכם לצורכי הזולת.

 הורוסקופ יומי בטלפון