בתולה 23/8-22/9
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי - שנה מאוד סולידית מצפה לכם. במיוחד בתקופת הקיץ וקרוב ליום ההולדת שלכם. זו בהחלט שנה משפחתית. שנה של קשרים זוגיים שמתייצבים ושל הריונות ולמבוגרים ביניכם, לחתן ילדים ולצפות לנכדים. אלה מכם שעובדים עם ילדים ובני נוער ירגישו שהם בהחלט בדרך למימוש היעוד שלהם.  אלה מכם שעוסקים במחקר או בלימודים גבוהים הרי שיש כאן פריצת דרך וסיום לימודים גבוהים.

מבחינת חודשים -
חודשים 1 ו-2 יהיו חודשים של התמודדות עם בעיות עמוקות שצריך לפתור. צורך לשינוי עמוק. מלחמתיות אפילו דון קישוטית. חודש 3 קשור בנסיעות או עסקים עם חו"ל. בחודש 3 עלול להיות גם בלגאן במערכות יחסים. אי בהירות אצל בן הזוג או התפכחות וראיית בן הזוג אחרת. חודש 4 ו-5 יש קידום בעבודה, יותר תיקשורת ופרסום למי שעצמאי. בחודש 6 יש הרבה עיסוק ונתינה חברתית מתוך רגש. בחודש 7 עלולים להיות אכזבות חברתיות ויש להיזהר. בחודש 8 יש הרבה התלהבות ומרץ שלא בדיוק יודעים מה לעשות עימו. יש אופטימיות. חודש 9 הרבה מחשבה אישית תחושה של גבולות, תחושה של התמודדות לבד גם אם בזוגיות. חודש 11 יותר שלווה כלכלית וחודש 12 התעסקות עם משפחה מורחבת, אפשרי סיומי לימודים של נושאים שקשורים ברגש ונתינה. חוש לוחמנות ציבורית.

אהבה וזוגיות - שנה של כניסה למחויבות זוגית שגם מאפשרת העמקה של קשר. מיסוד, או החלטה שהנה מביאים ילדים. לכן זו גם שנה שתביא הריונות למי שרוצה בחודשים הראשונים עד חודש 6. יש מצב שכבר מזמן רוצים להחליף דירה ויש לברטים אם בן הזוג וחילוקי דעות לאן לעבור. אתה שהינם בקשרים לא ודאיים כדאי שלא ילחיצו את בני הזוג כי יש מצב למיסוד ומחויבות אחרי חודש 8. הסבלנות משתלמת. מצד שני להיזהר מהפתעות מבן הזוג במיוחד בחודש 3, ובחודשים 4 ועד 8. בחודשים אלה עלול להיות גם ויכוחים עם המשפחה של הבן זוג.

עבודה וקריירה - שנה לא הכי קלה כי יש הרבה דאגות וטרדות בבית שגוזלים תשומת לב. גם תחושה שלא מבינים ומעריכים מספיק ותחושה של חוסר התמקדות. ייתכן הריון או התלבטות אם לחזור לעבודה אחרי לידה. יש המון מטלות, צורך בהשתלמויות ולכן קשה להתרכז. יש הרבה מחשבות ותכנונים לשינוי שיישאו פרי רק בשנת 2020.

כלכלי - אתה עם המון נתינה ובטח הוצאת כסף השנה על אחרים במיוחד אולי עבור ילדים או תמיכה בבן הזוג, וככה זה יהיה בשנת 2019. למי שנשוי להיזהר שלא תהיה היסחפות כלכלית אצל בן הזוג. להיזהר מהסכמים כלכליים וחוזים שלא תהיה בהם הטעיה. חודשים טובים רק בסוף שנת 2019

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בבית שקשור לענייני המשפחה והמגורים. מיקום זה ידרבן אתכם לשפר את רמת המגורים ואולי אף יביא להריון או לידה. השנה הזו מוצלחת גם לחזרה לשורשים והתקרבות למסורת, ובעיקר לחיזוק הקשר עם ההורים ובני המשפחה.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2019 את מסעו בבית ההנאות, היצירתיות, הפרסום והרומנטיקה שלכם. מיקום זה ידרבן אתכם גם לשנות את הגישה לרומנטיקה ולהנאות החיים. מי שנמצא כרגע בגפו יקבל הזדמנות להיכנס למסגרת מחייבת, זה הזמן לגלות את הכישורים והיצירתיות החבויים ואף הזמן להתבגר קצת יותר, על כל המשתמע מכך.

גם המשך מסעו של פלוטו בבית ההנאות ישפיע על הקשר עם ילדיכם ובכול הקשור לתחביבים, להנאות החיים ככלל ולרומנטיקה בפרט. בתקופה זו אתם עשויים להיות מעורבים יותר בפעילויות שדורשות יצירתיות, תיתכן נטייה לשינוי סגנון החיים, הצורך להתבלט יגבר ואולי גם הנטייה ללקיחת סיכונים.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה לעורר בכם את תאוות השינוי והנדודים, יגביר את הסקרנות ואת הרצון להכיר מקומות לא שגרתיים ואנשים מעניינים. 

הורוסקופ יומי בטלפון