בתולה 23/8-22/9
Starתחזית שנתית 01/01/2020 - 31/12/2020:


הורוסקופ מזל בתולה 2020 -

כללי - התחזית השנתית מבוססת על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלו שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לאמצע דצמבר 2020 בבית הרומנטיקה, הילדים, היצירתיות והנאות החיים, מה שיגביר בכם את היצירתיות, ישפר מאוד את מצב הרוח וידרבן לשדרוג עצמכם והופעתכם ויכול גם לבשר על התרחבות קרובה של המשפחה. בעיקר יתרום הדבר לריענון חיי החברה והאהבה שלכם, שקרוב לוודאי שיהיו תוססים ועשירים יותר בהיכרויות חדשות. לפנויים ולפנויות שבניכם, הפופולאריות שלכם תגבר ובוודאי לא תשתעממו או שתחסרנה הצעות לחיזור. השנה הזו מוצלחת גם לחזרה לשורשים והתקרבות למסורת, ובעיקר לחיזוק הקשר עם ההורים ובני המשפחה.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2020 את מסעו בבית ההנאות, היצירתיות, הפרסום והרומנטיקה שלכם. מיקום זה ידרבן אתכם גם לשנות את הגישה לרומנטיקה ולהנאות החיים. מי שנמצא כרגע בגפו יקבל הזדמנות להיכנס למסגרת מחייבת, זה הזמן לגלות את הכישורים והיצירתיות החבויים ואף הזמן להתבגר קצת יותר, על כל המשתמע מכך.

גם המשך מסעו של פלוטו בבית ההנאות ישפיע על הקשר עם ילדיכם ובכול הקשור לתחביבים, להנאות החיים ככלל ולרומנטיקה בפרט. בתקופה זו אתם עשויים להיות מעורבים יותר בפעילויות שדורשות יצירתיות, תיתכן נטייה לשינוי סגנון החיים, הצורך להתבלט יגבר ואולי גם הנטייה ללקיחת סיכונים.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה לעורר בכם את תאוות השינוי והנדודים, יגביר את הסקרנות ואת הרצון להכיר מקומות לא שגרתיים ואנשים מעניינים.

הורוסקופ יומי בטלפון