מאזניים 23/9-22/10
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי - פלוטו בזווית קשה למזלכם וזה גורם לכם לתחושת אי וודאות וללא מעט משברים. אינכם חשים ביטחון לגבי בית ומגורים, אולי אתם בדיוק מחפשים או בשלב של מעברי דירה. אולי בדיוק מכירה או קניה מתעכבים. ייתכן שאתם מטפלים בדור מבוגר ודואגים להם, ובמקרה כזה יש אולי כבר יותר שיפור בריאותי בין אם מדובר עליכם או על קרובים לכם.
אין ספק שאתם אנשי עבודה ונתינה ועושים המון למען האחרים, יותר מאשר לעצמכם.

מבחינת חודשים -
צורך לקחת יוזמה או הרבה אסרטיביות בענייני זוגיות בחודשים 1 ו-2. להיזהר שלא לטפס על עץ גבוה ולגרום לפירוד. הרבה עומס בבית ותחושה שכל העולם מונח על הכתפיים במיוחד עד חודש 4. רגישות נפשית, טיפול באחרים ובעיות בריאות לא ברורות בחודש 3. בחודש 4 ו-5 יש הרבה תיקשורת, פרסום, נסיעות לחו"ל, ולימודים. חודש 6 ו-7 הם מאוד רגישים במקום העבודה. להזיהר מרגשות יתר ועלבון. מצד שני אלה חודשים של הגשמת מטרות של דברים שאוהבים ומתחברים אליהם רגשית. חודש 8 הוא חודש של פרסום ויחסים חברתיים. זה נראה שהציבור אוהב  אתכם. חודש 9 הוא חודש רגיש. יש התכנסות פנטימה. ואילו חודש 10 11 הם חודשים של יותר נחת אישית. בחודשים 11 ו-12 יש גם קידום כללכי אחרי לא מעט מאבדים.

אהבה וזוגיות - בתור מאזניים הרי שאתם תמיד מרצים, אבל השנה יהיה עליכם לעמוד על שלכם. ייתכן שיש בעיות עם פרידה אחרי שנת 2018 וזה יוכל לצאת לפועל בחודשים 1 ועד 3 של 2019. ייתכן שצריך לנסח הסכם חלוקת רכוש או קשה למכור בית, וזה ייפתר מחודש 4.  יש גם עצמאות, היפרדות מבית הורים, בין אם מדובר בהורים שלך או של בן הזוג. יש גם דרישה ליותר עצמיות ושלא יתערבו. לאלה מכם שהחליטו לא להמשיך הלאה אז יש אפשרות להיפרד או בתחילת 2019 או בחודשים 10 11. לאלה מכם שאין קשר יש אתגר בלהכיר כי לא רוצים לוותר על עצמכם.

עבודה וקריירה - אתם נקרעים בין הצורך למחויבות בעבודה לבעיות ומחויבות בבית. יש מצד לדאגות בריאות במשפחה או אצלכם. מוטלת עליכם המון אחריות, וחלקכם הפכו את מקום העבודה לבית שני. יש לכם גם המון רצון לתת מעצמכם, ולכן גם יש הרבה אפשרות של התנדבות ונתינה לזולת. אתם עלולים להרגיש במיוחד בחודשים 5 ועד 10 שאתם מקריבים המון ולא מעריכים אתכם מספיק. מצד שני, אלה מכם שעוסקים בנתינה לזולת יקבלו המון הערכה מאנשים וזה יפצה על חוסר הפרגון של הממונים.

כלכלי - המון הוצאות הקשורות שקשורות לבית או דירה וזה גם עלול להימשך. כדאי לחסוך ולהוציא במתינות. יציבות עד חודש 4. אח"כ הוצאות רבות. להיזהר מאוקטובר נוב'. שנה לא קלה. צורך להוציא ולשם תשלומים ולא משהו שאתה רוצה בו אלא מוכרח. אפשרי  כספים על לימודים.

יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בבית החשיבה והתקשורת שלכם, מה שישפר לכם את יכולות החשיבה וימלא אתכם בפתיחות לחידושים ובהשראה יצירתית, לעיתים גם ביכולת ניבוי. זה בהחלט הזמן לשדרג את המכונית, מערכת השמע או המחשב.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות - ימשיך בשנת 2019 את מסעו בבית המשפחה והמגורים, מה שיבחן את גישתכם למחויבות, למשפחה, לילדים  ולמסגרת ככלל. אמנם ייתכן שתחושו שנושאים אלה מכבידים יותר, אולם עליכם לקחת על עצמכם יותר מחויבויות, כגון משכנתא לשדרוג המגורים. סטורן עשוי לשוב ולחבר אתכם גם לנושאים חשובים או רגישים מהעבר ולעזור לכם לסגור מעגלים שטרם נסגרו.

גם המשך מסעו של פלוטו בבית המשפחה והמגורים, ישפיע בעיקר על נושאים אלה ועל ענייני העבר שהודחקו, אלה עשויים לצוף מחדש וידרשו התייחסות מעמיקה יותר, ואלה יסייעו לכם להבין שיש להם קשר הדוק לדפוסי התנהגות מסוימים או פחדים שהושרשו בכם.

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה להשפיע על הגישה שלכם ליחסי מין ולאינטימיות, ייתכן שתחפשו ריגושים לא שגרתיים בתחום זה או שתגלו נכונות ללקיחת סיכונים בתחום הכספי.

הורוסקופ יומי בטלפון