עקרב 23/10-21/11
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי
נקלעתם אולי לקשיים כלכליים כי לא הייתם מספיק מחושבים וזה מה שעלול לקרות לכם גם במהלך 2019 ולכן יהיה עליכם להתנהל בזהירות. עלולות להיות גם הוצאות בלתי צפויות אולי על ילדים, ואולי על הנאות, בילויים רומנטיקה וכו'. זו שנה רומנטית עבורכם, שיש בה הרבה מן הפנטזיה וגם עם המון צורך להיות מציאותיים. לאלה מכם שהם אומנים בנשמתם יש מצב לפריצת דרך יצירתית ולפרסום.
להיזהר מאהבות בלתי צפויות מצד אחד, או שאולי יותר לתת לזה מקום - רק לא להיסחף.

מבחינת חודשים בשנה
חודשים 1 ו-2 הם מאוד אינטנסיביים במקום עבודה, ויש מצב של התעייפות יתר והתמודדות עם בריאות. חודש 3 הוא חודש של היכרות אפשרית, כניסה להריון וסכנה של היסחפות רומנטית. בחודש 4 יש מצב שכבר מקבלים כספים שמגיעים. בחודש 6 יש נסיעות לחו"ל, המון רגש ואמונה, שעלול להיות התפכחות בחודש 7. להיזהר מכישלון במשפטים. בחודש 8 יש פריצת דרך בלתי רגילה בקריירה, ואולי אפילו מציעים לכם ניהול. אלה מכם שהינם עצמאיים יקצרו פירות כלכליים וירוויחו כסף רב. חודש 9 יוקדש לעשייה חברתית ותרומה לזולת. חודש 10 הוא חודש של שינויים שמתחילים להתהוות ולכן די מבולבלים, כאשר בחודשים 11 ו-12 עושים סוף סוף את מה שרוצים ואוהבים.

אהבה ורומנטיקה
אתם בשנה בה הייתם רוצים יותר תשומת לב ויותר אהבה. להיזהר מאהבות בלתי צפויות מה שמכונה הימשכות "לבגידות", כי רוצים רגש אמיתי ויש דילמה בין שמרנות ושגרה לבין רצון לרגש עמוק. כל אלה שבאו עם "רשימת מכולת" לגבי איזה סוג של בן זוג הם מחפשים ימצאו עצמם מופתעים ויכירו בן זוג לחלוטין שונה ממה שציפו. להיזהר מהריונות בלתי צפויים. מצד שני אם רוצים להיכנס להריון הרי שזה צפוי לקרות במחצית הראשונה של 2019.

עבודה וקריירה
יש דילמה בין עבודה שמכניסה כסף לבין משהו שאליו מחוברים באופן רגשי עמוק. יש מצב גם להפסקת עבודה, חתימת אבטלה והקדשת זמן להתפתחות עמוקה בדברים שרוצים וחשובים. פתאום כבר אין חשק בניהול, קידום שיש בו הרבה מן האגו ורוצים לעשות דברים משמעותיים שמתחברים אליהם. יש גם מחשבות על פרישה או יציאה לפנסיה. סוף סוף יש לכם אומץ כי כבר אי אפשר יותר.
אלה שעצמאיים יראו סוף סוף עדנה וזה יאפשר להם לעשות דברים יותר ויותר משמעותיים.

כלכלי
סכנה של היסחפות ונמהרות במיוחד בחודשים 3 ועד 7. יש להיזהר. סכנה של פיזור ובזבוז כספים, לא להיסחף. אפשרות לפרסום ויחסי ציבור למי שעצמאי. השקעה בלימודים או בפרסום. חודשים טובים  עד מרץ ואח"כ מהקיץ.

יופיטר
כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 בבית הכספים שלכם, דבר שמעודד נדיבות, אך גם נהנתנות ולקיחת סיכונים פיננסים. עם זאת יופיטר יכול לסייע לכם לשפר את מצבכם הכלכלי.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות
ימשיך בשנת 2019 את מסעו בבית החשיבה והתקשורת, מיקום שיעודד לשינוי הרגלים יומיומיים ולאימוץ גישה ריאלית יותר. זהו מיקום מצוין למי שרוצה ללמוד ולרכוש ידע מעשי. מצד שני, הוא עשוי לעורר בעיות בסביבתכם הקרובה, עם קרובי משפחה, שכנים וקולגות בעבודה, שאולי יתקשו לקבל את דפוסי החשיבה החדשים שלכם.

גם המשך מסעו של פלוטו בגדי
ישפיע על תפיסת העולם שלכם, על גישתכם ללימודים, הקשר עם הסביבה היומיומית והקשר עם האחים והאחיות או עם שכנים וחברים.

אוראנוס
כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה לגרום לחוסר יציבות במערכות היחסים שלכם וגם הפנויים והפנויות שבניכם יזכו להתאהבויות מהירות, מרגשות, לא שגרתיות וגם לא יציבות. 

הורוסקופ יומי בטלפון