קשת 22/11-21/12
Starתחזית שנתית 01/01/2019 - 31/12/2019:


כללי
יש לכם המון מרץ והמון רצון לשבור נורמות, לחשוב מחוץ לקופסא ולפרוץ קדימה. הכינו עצמכם לקראת סוף 2019. סוף סוף יש מצב לשיפור כלכלי ולמעברי דירה כפי שהייתם רוצים. זה בהחלט גם שנה להשקעות נדל"ן ויש אפילו מצב שתקבלו סוף סוף אישור להלוואות או למשכנתאות או אולי כספים מירושות. יופיטר כוכב ההצלחה נמצא השנה במזלכם ויש לכם תחושה של מרץ ואופטימיות בלתי נדלים והגיע הזמן להפכם למעשה.

מבחינת חודשים בשנה
הגעה ליציבות כלכלית בכל מהלך השנה עם אתגר כלכלי אולי בשל הוצאות יתר בחודשים 5 ועד 10. בחודשים 1 ו-2 הרבה מרץ, בילוי והרבה הכרויות. בחודש 3 כניסה ליציבות כלכלית ונחת מבית, אולי אחרי שיפוץ. צורך יותר במנוחה. בחודש 4 עבודה מאומצת והשלמת פרוייקטים, קבלת כסף על דברים שנעשו בחודשים קודמים. חודש 5 ו-6 הם החודשים למכירת בית, קבלת כספים על מכירה או אישור של הלוואת או משכנתאות. חודש 7 הוא חודש של עכבות רגשיות מצד אחד, ומצד שני יש מצב של נסיעות לחו"ל והצלחה, פרסום והוצאה לאור של דברים. בחודש 9 יש הצלחה בעבודה עם הערכה וקבלת כספים. בחודש 10 יש המון עשייה חברתית, ובחודש 11 12 יש כבר הרבה נחת עצמית והתחברות רגשית וגם יש תחושה של יכולת להתמודד עם כל דבר.

אהבה וזוגיות
זו דווקא שנה של חגיגות, של שיחרור ממועקה, של משברים רגשיים שאולי לא ידעתם כיצד להתמודד עימם במהלך שנת 2018. לאלה שבפרידה, הרי שיש מצב של סוף סוף חתימת הסכמי ממון, חלוקת רכוש או מכירת בית. אלה שלא נושאים יעדיפו השנה קשרים לא מחייבים, ועלול להיות קונפליקט בין רצון פנימי כן לקשר מכיל ותומך. לכן צריך להיות עם המון סבלנות לקשתים במה שנוגע לרומנטיקה. כשתסתיים שנת 2019 וניכנס לשנת 2020 הרי שפתאום יהיה רצון עז למחויבות, אפילו להבאת ילד, שזה גם עלול להיות בהפתעה.

עבודה וקריירה
יש מחלוקת בין שכל לרגש, בין מסירות ונתינת יתר לצורך לעשות דברים שחולמים עליהם וממש אוהבים. יש התעוררות של חושים מיסטיים ומשיכה לנפש האדם ופסיכולוגיה. גם יש תחושה של גורל שמכוון את הדרך. הגורל גם יאפשר מצב כלכלי יותר יציב מה שיאפשר התפתחות אישית. יש מצב לפרישה וקבלת פנסיה למי שרלוונטי ועבודה מהבית.

כלכלי
בניה כלכלית של הרבה שנים תיתן סימניה בשנת 2019. סוף סוף יציבות כלכלית. זה מתחיל כבר מדצמבר ינואר ומגיע לשיאו בחודש מרץ אפריל. אפשרי כבר סיום בניית בית וכניסה אליו. אפשרי כניסה לפרויקט כלכלי חדש ואת זה לעשות עד מאי או החל מאוקטובר חודש בו ממש יהיה כבר קציר פירות.

יופיטר
כוכב השפע וההזדמנויות ושליטכם האסטרולוגי, יתארח אצלכם עד לתחילת דצמבר 2019 במזלכם, הדבר יכול להביא לכם המון מזל והצלחה, בעיקר אם לא תהיו חזירים ותאוותניים יותר מדי. תקופה זו מצוינת ליציאה למקצה שיפורים ולעליית מדרגה. השנה אתם תזכו לעזרה מאנשים ומגורמים שונים, תקבלו יותר הזדמנויות להתרחב בשטחי החיים השונים, אולם למי מבניכם שנוטה להשמנה, מיקום זה עלול להיות דווקא בעייתי. כמו כן היזהרו משאננות אופטימיות עיוורת והרפתקנות. בגדול השנה יהיו לכם יותר הזדמנויות לפרוץ קדימה.

סטורן שמייצג גישה רצינית ומחויבות
ימשיך בשנת 2019 את מסעו בבית הערכים החומריים וענייני הכספים, מה שידרבן אתכם להמשיך לבנות לעצמכם סולם ערכים בתחום הכלכלי והערכי ולארגן את ענייני הכספים בחייכם. לכן מי שנוטה ללקיחת סיכונים ולהימור על כספים, יגלה ואולי אף בדרך כואבת, שכסף לא בא בקלות וגם את החשיבות של חיסכון וביטחון כלכלי.

גם המשך מסעו של פלוטו בגדי
ישפיע על גישתכם לנושאים חומריים וכלכליים, תיתכן תנודתיות חזקה בתחומים אלה, לכן כדאי לפעול בצורה זהירה יותר ולקחת פחות סיכונים.

אוראנוס
כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה לעורר בכם צורך בשינוי שיכול להביא אתכם לתעסוקה מעניינת ועצמאית יותר. 

הורוסקופ יומי בטלפון