טלה 21/3-19/4
Starתחזית שנתית 01/01/2022 - 31/12/2022:הורוסקופ מזל טלה 2022 -

 

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.


יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יחל את 2022 בבית מצולות הנפש, ההקרבה ותת המודע שם ישהה עד אמצע חודש יוני. אמנם מיקום זה פחות עוסק בצד החומרי והפיזי של החיים אבל הוא יכול לחזק את רוחכם ואת האמונה הפנימית שלכם ולעודד אתכם לגלות, להתחבר ולנצל נכון את הפוטנציאלים הפנימיים שבכם. מיקום יופיטר יכול גם לדרבן אתכם לחפש משמעות רוחנית שונה או עמוקה יותר לחייכם ואף לדרבן אתכם למצוא לעצמכם איזו סדנת מודעות. מעברו של יופיטר באמצע יוני למזלכם יכול להביא לכם עד סוף אוקטובר המון מזל והצלחה, בעיקר אם לא תגזימו ותהיו תאוותניים יותר מדי. תקופה זו מצוינת ליציאה למקצה שיפורים ולעליית מדרגה. אולם, לקראת סוף אוקטובר ישוב יופיטר לדגים ולבית מצולות הנפש.

 

סטורן - שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח גם השנה בגזרה החברתית, מיקום שימשיך לעודד אתכם לחפש להשתייך לאיזו קבוצה שאתם מזדהים עם מטרותיה ובעיקר לשאוף להכרה חברתית. חלק מכם עשויים להיפרד מחברויות שמיצו את עצמן ולחפש חברויות חדשות שמתאימות יותר לתקופה זו של החיים או שתחושו שאתם נאלצים לקבל מחויבויות חברתיות גדולות ממה שהורגלתם, אך קרוב לוודאי שגם יהיה שכר לצידן.

 

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך השנה את מסעו בבית הכספים, מה שיכול להביא לכם הזדמנויות או רעיונות לא שגרתיים או אולי הצעות מפתיעות שישפיעו על התחום הפיננסי.

 

פלוטו ימשיך השנה את מסעו הממושך בבית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם: המוטו המרכזי שלו הוא לחזק את החוסן המקצועי שלכם ואת תדמיתכם הציבורית. עם זאת פלוטו יכול להרוס את הדברים שנבנו בצורה לא נכונה וזאת כדי לבנות אותם מחדש בצורה יציבה וחזקה יותר. על כן אל תפחדו השנה משינויים. אמנם, לפעמים זה יחל בבשורות לא נעימות, אולם בסופו של דבר זה אמור להביא לכם לשינוי חיובי.

 

השפעת מיקומו של כוכב מרס, שליט מזל טלה האסטרולוגי, במהלך 2022:

 

מרס בקשת - עד 24 בינואר 2022 : תקופה שמעודדת חיפוש ריגושים, הסקרנות גוברת ואתם תגלו צמא ליידע ולכן זהו זמן טוב לחפש קורס, לימודים או השתלמויות. גם טיולים ונסיעות יעניינו אתכם בתקופה הזו יותר ואתם גם עשויים ליצור קשרים עם אנשים שבאו מחו"ל. עם זאת, חשוב להיות זהירים יותר ולא לקחת יותר מדי סיכונים.

 

מרס בגדי – 24/1 – 6/3 -  תקופה בה יהיה לכם את הצורך להוכיח את עצמכם, במיוחד אם אתם מזדהים עם הפרוייקט שאתם עוסקים בו. בתקופה זו תעבדו קשה במיוחד אבל זה בוא ממכם. בכל מקרה עדיף שתמצאו פרויקט שתוכלו לקחת על עצמכם בצורה עצמאית ולא בצוות. כמו כן, יהיה לכם את היכולת בתקופה זו להרשים יותר את האנשים והממונים עליכם. אולם עלולים להיות מאבקים וקשיים עם דמויות אוטוריטטיביות בחייכם כגון: הורים, בוסים ואף עם מוסדות ממשלתיים – אבל זה יקרה רק אם תהוו איום עבורם, לכן רצויי שתמצאו את הדרך לעבוד ולהתייחס עליהם בהבנה ושיתוף ואל תדרכו על אחרים, רק אז הם יעשו רבות כדי לעזור לכם.

 

מרס בדלי – 6/3 – 15/4 : תקופה שבה תהיו מכוילים על עתידכם ולכן מומלץ שתפעלו בצורה שתבטא את השאיפות העתידיות שלכם. זה זמן גם לחבור לעבודת צוות או ליצור מיזוגי כוחות בכל התחומים כדי להוציא לפועל בצורה הטובה ביותר את תוכניותיכם. כדי להצליח יהיה עליכם למצוא את האיזון בין הצרכים שלכם לצורכי הזולת.

 

מרס בדגים – 15/4 – 25/5 : תקופה בה תיתכן תחושת תסכול מכך שאינכם מקבלים את ההכרה על דברים שיזמתם ואו ביצעתם. יתכן ותחושו שמאמציכם נחסמים עיי' גורם/ים שנסתרים מכם.בזמן הזה רצויי ועדיף לעבוד לבד ולשתף אחרים בכמה שפחות מידע, כדי שהם לא ישתמשו בו יותר מאוחר נגדיכם. חשוב גם לא לפעול  מתוך מניעים אגואיסטיים.

 

מרס במזלכם: – 25/5 – 5/7 : זמן בו יהיה לכם יותר עוצמה וכושר ביצוע. תהיו מוכנים ללחום יותר על זכויותיכם מהרגיל. לכן זה הזמן להרבות בפעילות ויוזמה, זמן לקידום האינטרסים שלכם וזמן להרשים ולהראות לעולם מה אתם באמת שווים. מצד שני, ייתכנו בעיות במערכות יחסים ובשיתופי פעולה, זאת מאחר שאתם תתקשו בתקופה זו להתכופף ולהתגמש. על כן רצוי בזמן זה לפעול לבד ולא להשתתף בעבודת צוות.

 

מרס בשור – 5/7– 20/8 : תקופה מצוינת לניצול המשאבים הכספיים שלכם לטובת האינטרסים שלכם. אולם אתם עלולים ענייני כספים עלולים גם להיות הסיבה למריבות. תקופה בה יש נטייה לבזבז יותר כסף.

 

מרס בתאומים – 20/8 – 25/3 2023: בתקופה זו יהיו יותר ויכוחים עם אנשים בסביבה הקרובה שלכם כמו : אנשים שאתם עובדים איתם שכנים או בני משפחה. אבל מצד שני יש לכם עכשיו תהיה לכם יכולת לאחד את הסובבים ולהפעיל אותם בצורה חיובית למטרה משותפת אחת. עם זאת יהיה לכם קשה לקבל התנגדות לרעיונכם. כמו כן,  אל תתנו לחוסר הביטחון שלכם להכתיב את הטון כשאתם במגע עם אנשים.

 

רטרו - תאומים - 29/10 – 12/1 2023

 

הורוסקופ יומי בטלפון