סרטן 21/6-22/7
Starתחזית שנתית 01/01/2022 - 31/12/2022:


הורוסקופ מזל סרטן 2022 -

 

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.


יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד אמצע חודש יוני 2022 בבית שקשור בלימודים, נסיעות ארוכות והרחבת אופקים, לכן תקופה זו מוצלחת מאוד לאלה הלומדים במוסדות ההשכלה הגבוהה, למשפטנים או לאלו מבניכם שיהיו מעורבים בענייני צדק ומשפט. מיקומו של יופיטר יסייע לכם גם בתכנון תוכניות לטווח הארוך, ידרבן אתכם לגלות יותר פתיחות לחידושים ולהשתחרר מרעיונות ותפיסות עולם מיושנות. מעברו של יופיטר באמצע יוני למזל טלה ולבית הקריירה יסייע לכם עד סוף אוקטובר, להתקדם ולשפר את הסטאטוס המקצועי והחברתי. בתקופה זו ייתכנו יותר הזדמנויות בתחום הקריירה. אולם, לקראת סוף אוקטובר ישוב יופיטר לבית הרחבת האופקים.


סטורן - שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח השנה בבית התשוקות, המיניות, ההשקעות והרכוש המשותף. מיקום זה מעודד גישה חסכנית יותר בניהול הפיננסי השוטף והגברת הזהירות לתחום ההשקעות וגם התייחסות רצינית יותר ליחסים אינטימיים. מכיוון שגזרה זו מסמלת באסטרולוגיה גם טרנספורמציה גדולה בחיים, ויתכן שסטורן יביא שינוי עמוק לחייכם.


אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנה הקרובה את מסעו בגזרה החברתית שלכם, מה שיכול לגרום לתחלופה גדולה, לפעמים גם לא צפויה בקשרים החברתיים שלכם, אולי אף תתחברו לאנשים בעלי מחשבה חדשנית ויצירתית מאוד, או לאנשים בעלי רעיונות מוזרים.


המשך מסעו של פלוטו בגדי ישפיע על נושא מערכות היחסים והשותפויות ובמקרים מסוימים יתכנו מאבקי כוח. הדבר החיובי, שבמיקום פלוטו, הוא העוצמה שהוא מסוגל להעניק לכם, מה שיגביר את האמביציה שלכם ואת השאפתנות.

 

השפעת מיקומו של כוכב מרס עליכם במהלך 2022:

 

מרס בקשת - עד 24 בינואר 2022 : תקופה שדורשת חריצות ומעודדת התעקשות בהשגת את המטרות בעבודה. בתקופה זו צריך לשים את ענייני העבודה לפני ההנאות והבילויים. זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות.זמן שעלול להיות  גם מסוכן מבחינת תאונות או פציעות אחרות ולכן צריך להקפיד יותר בנוהלי הבטיחות.

 

מרס בגדי – 24/1 – 6/3 -  אם אתם לא מספיק רגישים לזולת, הרי שתקופה זו תיתכן מתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה. כמו כן עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. לכן בזמן הזה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר. לעומת זאת לפנויים ולפנויות שבניכם יהיו יותר הזדמנויות להיכרויות ולהתחלת מערכת זוגית.

 

מרס בדלי – 6/3 – 15/4 : תקופה בה ייתכנו מאבקים על שליטה ברכוש משותף. תיתכן גם מיניות מוגברת. זמן לא מוצלח לקבלת הלוואה או להיכנס להשקעות חדשות.

 

מרס בדגים – 15/4 – 25/5 : תקופה שמעודדת חיפוש ריגושים, הסקרנות גוברת ואתם תגלו צמא ליידע ולכן זהו זמן טוב לחפש קורס, לימודים או השתלמויות. גם טיולים ונסיעות יעניינו אתכם בתקופה הזו יותר ואתם גם עשויים ליצור קשרים עם אנשים שבאו מחו"ל. עם זאת, חשוב להיות זהירים יותר ולא לקחת יותר מדי סיכונים.

 

מרס בטלה – 25/5 – 5/7 : תקופה בה יהיה לכם את הצורך להוכיח את עצמכם, במיוחד אם אתם מזדהים עם הפרוייקט שאתם עוסקים בו. בתקופה זו תעבדו קשה במיוחד אבל זה בוא ממכם . בכול מקרה עדיף שתמצאו פרויקט שתוכלו לקחת על עצמכם בצורה עצמאית ולא בצוות. כמו כן, יהיה לכם את היכולת בתקופה זו להרשים יותר את האנשים והממונים עליכם. אולם עלולים להיות מאבקים וקשיים עם דמויות אוטוריטטיביות בחייכם כגון: הורים, בוסים ואף עם מוסדות ממשלתיים – אבל זה יקרה רק אם תהוו איום עבורם, לכן רצויי שתמצאו את הדרך לעבוד ולהתייחס עליהם בהבנה ושיתוף ואל תדרכו על אחרים, רק אז הם יעשו רבות כדי לעזור לכם.

 

מרס בשור – 5/7– 20/8 : תקופה שבה תהיו מכוילים על עתידכם ולכן מומלץ שתפעלו בצורה שתבטא את השאיפות העתידיות שלכם. זה זמן גם לחבור לעבודת צוות או ליצור מיזוגי כוחות בכל התחומים כדי להוציא לפועל בצורה הטובה ביותר את תוכניותיכם. כדי להצליח יהיה עליכם למצוא את האיזון בין הצרכים שלכם לצורכי הזולת.

 

מרס בתאומים – 20/8 – 25/3 2023: תקופה בה תיתכן תחושת תסכול מכך שאינכם מקבלים את ההכרה על דברים שיזמתם ואו ביצעתם. יתכן ותחושו שמאמציכם נחסמים עיי' גורם/ים שנסתרים מכם.בזמן הזה רצויי ועדיף לעבוד לבד ולשתף אחרים בכמה שפחות מידע, כדי שהם לא ישתמשו בו יותר מאוחר נגדיכם. חשוב גם לא לפעול  מתוך מניעים אגואיסטיים.

 הורוסקופ יומי בטלפון