בתולה 23/8-22/9
Starתחזית שנתית 01/01/2022 - 31/12/2022:


הורוסקופ מזל בתולה 2022 -

 

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.


יופיטר- כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד אמצע חודש יוני 2022 בבית הזוגיות והשותפויות בתקופה זו יהיה לכם קל יותר ליצור הבנה ולשתף פעולה עם אחרים, בין אם זה בזוגיות או בשותפות עסקית. אמנם אצל חלק מכם זה עשוי להתבטא בהישגיות ובהצלחה בעיקר אצל בני הזוג שלכם, אך קרוב לוודאי שהצלחתם תשמח גם אתכם. גם לפנויים ולפנויות, שבניכם זו תקופה מבורכת בהרבה הזדמנויות למציאת בני זוג שמתאימים לקשר עמוק ומהנה. מעברו של יופיטר באמצע יוני למזל טלה ולבית התשוקות, ההשקעות והרכוש המשותף, יכול להביא לכם הצלחה פיננסית או לפחות להמציא לכם פתרונות לבעיותיכם הכספיות. עם זאת אל תיסמכו רק על המזל, היזהרו מהיסחפות ומהרפתקנות פיננסית. תקופה מוצלחת להיכנס להריון וגם ללידה. אולם, לקראת סוף אוקטובר ישוב יופיטר לבית הזוגיות והשותפויות הזוגיות והשותפויות

 

סטורן - שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח השנה בבית העבודה והבריאות לכן השנה יתוגמלו אלה מביניכם שהתאמצו יותר בשנה שחלפה והפגינו חריצות, דייקנות ומקצועיות. לעומת זאת מי שיתהולל, קרוב לוודאי שיקרא לסדר.


אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנת 2022 לעורר בכם את תאוות השינוי והנדודים, יגביר את הסקרנות ואת הרצון להכיר מקומות לא שגרתיים ואנשים מעניינים.


המשך מסעו של פלוטו בגדי ימשיך להשפיע על הקשר עם ילדיכם, לתחביבים, להנאות החיים ככלל ולרומנטיקה בפרט. בתקופה זו אתם עשויים להיות מעורבים יותר בפעילויות שדורשות יצירתיות, תיתכן נטייה לשינוי סגנון החיים, הצורך להתבלט יגבר ואולי גם הנטיה ללקיחת סיכונים, כל זאת בשל התשוקה לחוות את החיים בכל ההיבטים שלהם ובצורה אינטנסיבית יותר.

 

השפעת מיקומו של כוכב מרס עליכם במהלך 2022:

 

מרס בקשת - עד 24 בינואר 2022 : תקופה מוצלחת לשיפוץ וסידור הבית מחדש ואפילו מתאים למעבר דירה. אולם אם היו לאחרונה מתחים עם מישהו מבני המשפחה או עם שותפים למגורים, הרי שבתקופה זו רוב הסיכויים שהם יוחרפו.

 

מרס בגדי – 24/1 – 6/3 -  תקופה נהדרת לבילוי, לקבלת חשיפה ופרסום, לשיפור הכושר הגופני, להשתתפות בתחרויות, לחיזורים ולאהבה. מצד שני נטייה לנהנתנות, הגזמה, בעיות משמעת, קושי בקבלת מרות.

 

מרס בדלי – 6/3 – 15/4 : תקופה בה חשוב לשים את העבודה לפני ההנאות והבילויים. אולם זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות. כמו כן מומלץ לגלות יותר זהירות בשל סכנת תאונות, חבלות ופציעות.

 

מרס בדגים – 15/4 – 25/5 : אם אתם לא מספיק מודעים, הזמן הזה יכול לגרום למתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה. עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. בזמן הזה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר אחרת צפויים לכם מאבקי אגו קשים.

 

מרס בטלה – 25/5 – 5/7 : מיקום שעלול לגרום מאבקי שליטה וכוח עם בן/ת הזוג במיוחד בתחום הכלכלי והשליטה על הרכוש המשותף. תקופה לא מוצלחת במיוחד לקבלת הלוואה.

 

מרס בשור – 5/7– 20/8 : תקופה שמעודדת חיפוש ריגושים, הסקרנות גוברת ואתם תגלו צמא ליידע ולכן זהו זמן טוב לחפש קורס, לימודים או השתלמויות. גם טיולים ונסיעות יעניינו אתכם בתקופה הזו יותר ואתם גם עשויים ליצור קשרים עם אנשים שבאו מחו"ל. עם זאת, חשוב להיות זהירים יותר ולא לקחת יותר מדי סיכונים.

 

מרס בתאומים – 20/8 – 25/3 2023: תקופה בה יהיה לכם את הצורך להוכיח את עצמכם, במיוחד אם אתם מזדהים עם הפרוייקט שאתם עוסקים בו. בתקופה זו תעבדו קשה במיוחד אבל זה בוא ממכם . בכול מקרה עדיף שתמצאו פרויקט שתוכלו לקחת על עצמכם בצורה עצמאית ולא בצוות. כמו כן, יהיה לכם את היכולת בתקופה זו להרשים יותר את האנשים והממונים עליכם. אולם עלולים להיות מאבקים וקשיים עם דמויות אוטוריטטיביות בחייכם כגון: הורים, בוסים ואף עם מוסדות ממשלתיים – אבל זה יקרה רק אם תהוו איום עבורם, לכן רצויי שתמצאו את הדרך לעבוד ולהתייחס עליהם בהבנה ושיתוף ואל תדרכו על אחרים, רק אז הם יעשו רבות כדי לעזור לכם.

 הורוסקופ יומי בטלפון