מאזניים 23/9-22/10
Starתחזית שנתית 01/01/2022 - 31/12/2022:


הורוסקופ מזל מאזניים 2022 -

 

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.


יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות, יתארח אצלכם עד אמצע חודש יוני 2022 בבית העבודה והבריאות שלכם, אמור להביא לכם התפתחות חיובית והצלחה רבה בקידום ענייני העבודה, יתכן כי שינויים אלו יהיו כרוכים בנסיעות לחו"ל או בהשתלמות כלשהי. זו תקופה מוצלחת במיוחד, למי שעובד בתחום התיירות או נוסע הרבה לחו"ל וגם לכול מי שלומד ובמקביל גם עובד. מעברו של יופיטר באמצע יוני למזל טלה ולבית הזוגיות והשותפויות יסייע לכם עד סוף אוקטובר, ליצור הבנה ולשתף פעולה עם אחרים. לפנויים ולפנויות, שבניכם זו תקופה מבורכת בהרבה הזדמנויות למציאת בני זוג. אולם, לקראת סוף אוקטובר ישוב יופיטר לבית העבודה והבריאות

 

סטורן - שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח השנה בבית ההנאות, היצירתיות, הפרסום והרומנטיקה שלכם. מיקום זה ידרבן אתכם גם לשנות את הגישה לרומנטיקה ולהנאות החיים. מי שנמצא כרגע בגפו יקבל הזדמנות להיכנס למסגרת מחייבת, זה הזמן לגלות את הכישורים והיצירתיות החבויים ואף הזמן להתבגר קצת יותר, על כל המשתמע מכך.

 

אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנת 2022 להשפיע על הגישה שלכם לסקס ולאינטימיות, ייתכן שתחפשו ריגושים לא שגרתיים בתחום זה או שתגלו נכונות ללקיחת סיכונים בתחום הכספי.


המשך מסעו של פלוטו בגדי ישפיע בעיקר על גישתכם לבית, להורים ולנושא המשפחה כלל. נושאים מהעבר שהודחקו אולי אפילו מאז ילדותכם יצופו מחדש וידרשו התיחסות מעמיקה יותר, בעיקר מכיוון שאתם תחלו להבין שיש להם קשר הדוק לדפוסי התנהגות מסוימים או פחדים שהושרשו בכם.

 

השפעת מיקומו של כוכב מרס עליכם במהלך 2022:

 

מרס בקשת - עד 24 בינואר 2022 : בתקופה זו יהיו יותר ויכוחים עם אנשים בסביבה הקרובה שלכם כמו : אנשים שאתם עובדים איתם שכנים או בני משפחה. אבל מצד שני יש לכם עכשיו תהיה לכם יכולת לאחד את הסובבים ולהפעיל אותם בצורה חיובית למטרה משותפת אחת. עם זאת יהיה לכם קשה לקבל התנגדות לרעיונכם. כמו כן,  אל תתנו לחוסר הביטחון שלכם להכתיב את הטון כשאתם במגע עם אנשים.

 

מרס בגדי – 24/1 – 6/3 -  תקופה מוצלחת לשיפוץ וסידור הבית מחדש ואפילו מתאים למעבר דירה. אולם אם היו לאחרונה מתחים עם מישהו מבני המשפחה או עם שותפים למגורים, הרי שבתקופה זו רוב הסיכויים שהם יוחרפו.

 

מרס בדלי – 6/3 – 15/4 : תקופה נהדרת לבילוי, לקבלת חשיפה ופרסום, לשיפור הכושר הגופני, להשתתפות בתחרויות, לחיזורים ולאהבה. מצד שני נטייה לנהנתנות, הגזמה, בעיות משמעת, קושי בקבלת מרות.

 

מרס בדגים – 15/4 – 25/5 : תקופה בה חשוב לשים את העבודה לפני ההנאות והבילויים. אולם זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות. כמו כן מומלץ לגלות יותר זהירות בשל סכנת תאונות, חבלות ופציעות.

 

מרס בטלה – 25/5 – 5/7 : אם אתם לא תהיו מספיק מודעים, הזמן הזה יכול לגרום למתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה. עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. בזמן הזה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר אחרת צפויים לכם מאבקי אגו קשים.

 

מרס בשור – 5/7– 20/8 : תקופה בה ייתכנו מאבקים על שליטה ברכוש משותף. תיתכן גם מיניות מוגברת. זמן לא מוצלח לקבלת הלוואה או להיכנס להשקעות חדשות.

 

מרס בתאומים – 20/8 – 25/3 2023: תקופה שמעודדת חיפוש ריגושים, הסקרנות גוברת ואתם תגלו צמא ליידע ולכן זהו זמן טוב לחפש קורס, לימודים או השתלמויות. גם טיולים ונסיעות יעניינו אתכם בתקופה הזו יותר ואתם גם עשויים ליצור קשרים עם אנשים שבאו מחו"ל. עם זאת, חשוב להיות זהירים יותר ולא לקחת יותר מדי סיכונים.

 הורוסקופ יומי בטלפון