קשת 22/11-21/12
Starתחזית שנתית 01/01/2022 - 31/12/2022:


הורוסקופ מזל קשת 2022 -

 

התחזית השנתית מבוססת בעיקר על מיקום הכוכבים יופיטר, סטורן, אורנוס ופלוטו. כוכבים אלה שוהים תקופה של שנה ויותר בכל מזל ולכן יש להם השפעה ממושכת ועמוקה יותר משאר הכוכבים.


יופיטר - כוכב השפע וההזדמנויות ושליטכם האסטרולוגי, יתארח אצלכם עד אמצע חודש יוני 2022 בבית שקשור לענייני המשפחה והמגורים. מיקום זה ידרבן אתכם לשפר את רמת המגורים ואולי אף יביא להריון או לידה. תקופה זו מוצלחת גם לחזרה לשורשים והתקרבות למסורת, ובעיקר לחיזוק הקשר עם ההורים ובני המשפחה. מעברו של יופיטר באמצע יוני למזל טלה ולבית הרומנטיקה, הילדים, היצירתיות והנאות החיים, יגביר בכם את היצירתיות, וידרבן אתכם לרענן את חיי החברה והאהבה שלכם. לפנויים ולפנויות שבניכם, הפופולאריות שלכם תגבר ובוודאי לא תשתעממו ולא תחסרנה הצעות לבילוי או לחיזור. אולם, לקראת סוף אוקטובר ישוב יופיטר לבית המשפחה והמגורים.


סטורן - שמייצג גישה רצינית ומחויבות יתארח בשנת 2022 בבית החשיבה והתקשורת, מיקום שיעודד לשינוי הרגלים יומיומיים ולאימוץ גישה ריאלית יותר. זהו מיקום מצוין למי שרוצה ללמוד ולרכוש ידע מעשי. מצד שני, הוא עשוי לעורר בעיות בסביבתכם הקרובה, עם קרובי משפחה, שכנים וקולגות בעבודה, שאולי יתקשו לקבל את דפוסי החשיבה החדשים שלכם.


אוראנוס - כוכב השינויים הפתאומיים והמהפכות בחיים ימשיך בשנת 2022 לעורר בכם צורך בשינוי שיכול להביא אתכם לתעסוקה מעניינת ועצמאית יותר.


המשך מסעו של פלוטו בגדי ישפיע בעיקר על גישתכם לנושאים חומריים וכלכליים, תיתכן תנודתיות חזקה בתחומים אלה, לכן כדאי לפעול בצורה זהירה יותר ולקחת פחות סיכונים.

 

השפעת מיקומו של כוכב מרס עליכם במהלך 2022:

 

מרס יתארח במזלכם: - עד 24 בינואר 2022 : שנת 2022 תחל כשמרס עדיין במזלכם ושם הוא ישהה עד ל-24/1. בתקופה קצרה זו לכם יותר עוצמה וכושר ביצוע, לכן זה הזמן להרבות בפעילות ויוזמה, זמן לקידום האינטרסים שלכם וזמן להרשים ולהראות לעולם מה אתם באמת שווים. מצד שני, ייתכנו בעיות במערכות יחסים ובשיתופי פעולה, זאת מאחר שאתם תתקשו בתקופה זו להתכופף ולהתגמש. על כן רצוי בזמן זה לפעול לבד ולא להשתתף בעבודת צוות.

 

מרס בגדי – 24/1 – 6/3 -  תקופה זו מצוינת לניצול המשאבים הכספיים שלכם לטובת האינטרסים שלכם. אולם אתם עלולים ענייני כספים עלולים גם להיות הסיבה למריבות. תקופה בה יש נטייה לבזבז יותר כסף.

 

מרס בדלי – 6/3 – 15/4 : בתקופה זו יהיו יותר ויכוחים עם אנשים בסביבה הקרובה שלכם כמו : אנשים שאתם עובדים איתם שכנים או בני משפחה. אבל מצד שני יש לכם עכשיו תהיה לכם יכולת לאחד את הסובבים ולהפעיל אותם בצורה חיובית למטרה משותפת אחת. עם זאת יהיה לכם קשה לקבל התנגדות לרעיונכם. כמו כן,  אל תתנו לחוסר הביטחון שלכם להכתיב את הטון כשאתם במגע עם אנשים.

 

מרס בטלה – 25/5 – 5/7 : תקופה מוצלחת לשיפוץ וסידור הבית מחדש ואפילו מתאים למעבר דירה. אולם אם היו לאחרונה מתחים עם מישהו מבני המשפחה או עם שותפים למגורים, הרי שבתקופה זו רוב הסיכויים שהם יוחרפו.

 

מרס בדגים – 15/4 – 25/5 : תקופה נהדרת לבילוי, לקבלת חשיפה ופרסום, לשיפור הכושר הגופני, להשתתפות בתחרויות, לחיזורים ולאהבה. מצד שני נטייה לנהנתנות, הגזמה, בעיות משמעת, קושי בקבלת מרות.

 

מרס בשור – 5/7– 20/8 : תקופה בה חשוב לשים את העבודה לפני ההנאות והבילויים. אולם זה איננו הזמן המתאים לעבודת צוות. כמו כן מומלץ לגלות יותר זהירות בשל סכנת תאונות, חבלות ופציעות.

 

מרס בתאומים – 20/8 – 25/3 2023: אם אתם לא תהיו מספיק מודעים, עלולים להיות מאבקי אגו ויהיה קשה לפעול יחד ובשיתוף פעולה. בזמן הזה יהיה עליכם ללמוד ולהתאמץ להתפשר אחרת צפויים לכם מאבקי אגו קשים. לכן תקופה זו יכולה לגרום למתיחות קשה עם בן/ת הזוג שלכם או עם שותפים בבית ובעבודה.

 


הורוסקופ יומי בטלפון